_O3A0127-Edit.jpg
_O3A9847-Edit.jpg
_O3A0206-Edit.jpg
_O3A0206-Edit.jpg
_O3A0127-Edit.jpg

CENÍK


aneb

jóga pro miminka

jóga pro batolata

jóga pro rodiče s dětmi

SCROLL DOWN

CENÍK


aneb

jóga pro miminka

jóga pro batolata

jóga pro rodiče s dětmi

JARNÍ semestr 2018

Obsahuje 19 lekcí s možností 6 náhrad v případě  řádné omluvy

 

 

JARO Výtoň 2018                            termín: od 13. února 2018 do 26. června 2018  (vyjma 1/5 a 8/5 - státní svátek)           cena:  3 960

JARO Letná 2018                            termín:  od 14. února 2018 do 27. června 2018                                                                      cena:  4 180 Kč

JARO Anděl 2018                            termín: od 15. února 2018 do 28. června 2018                                                                      cena:  4 180 Kč

JARO Újezd 2018                            termín: od 9. dubna 2018 do 25. června 2018                                                                      cena:  2 000 Kč

                                                              

 V případě absence nad rámec odsouhlasených omluv nebo ukončení docházky (během již zaplaceného semestru) ze strany žáka, nemůže být uplatňován nárok na vrácení kurzovného.

Poměrná část kurzovného může být na základě rozhodnutí majitele BabYogy vrácena pouze v případě dlouhodobě trvající nemoci ( minimálně 5 týdnů za sebou jdoucích), pokud bude kurzant řádně omluven a doloží-li lékařské potvrzení.

V případě pozdějšího nástupu do kurzu vám kurzovné bude poníženo o poměrnou část za proběhlou výuku.


INDIVIDUÁLNÍ konzultace 90 minut

Některé maminky a jejich miminka potřebují zpočátku bezpečí domova a zvýšenou péči. Sama mám stejnou osobní zkušenost. Právě proto nabízím možnost individuální konzultace s praktickou ukázkou masáží i vybraných ásan jak pro vás, tak i pro miminko - vše dle vašich aktuálních potřeb. Součástí konzultace jsou i studijní materiály k domácí BabYoze.

Konzultace může proběhnout ve spřáteleném studiu nebo i v bezpečí a útulnu vašeho domova. 

90 min individuální konzultace ................1 000 Kč + doprava

Individuální konzultace je i skvělý dárek pro čerstvé maminky, proto neváhejte využít dárkového poukazu BabYogy:)

 

 

_O3A9847-Edit.jpg

OMLUVY & NÁHRADY


OMLUVY & NÁHRADY


Jsem sama maminkou 2 malých kloučků, proto naprosto rozumím, že občas děti onemocní nebo jedete s rodinkou na výlet. Není nutno na mě házet očka, tak jak to s oblibou dělá můj synek :)

V rámci kurzu máte při řádné omluvě nárok na 6 náhrad lekcí (NEW BABIES 4 náhrady) dle délky kurzu. Viz info v ceníku. Nutno je však dodržovat určitá pravidla, aby se nám všem dobře fungovalo.

PRAVIDLA OMLUV & Náhrad

Každý účastník kurzu je registrován do rezervačního systému BabYogy (pod unikátním přihlašovacím jménem a heslem.) Víte-li, že se nemůžete lekce účastnit z důvodu nemoci nebo dovolené, stačí vaši rezervaci ve vybraný den zrušit. Omluvou vám vznikne nárok na náhradu, která se vám zobrazí v systému a vy sami si vyberete datum náhrady.

1) Řádná omluva

 • Řádná omluva = minimálně 24 hodin předem a to pouze v rezervačním systému BabYogy, kam máte jako účastník kurzu automaticky přístup.
 • Doba kratší než 24 hodin = systém vás nepustí omluvu provést a lekce tím propadá bez nároku na náhradu.
 • Čím dříve dáte vědět, že se lekce nebudete účastnit, tím dříve náhradníci budou vědět, že mají možnost.
 • SOS omluva - v rámci 6 náhrad je možno využít dvakrát tzv. SOS omluvu, kdy je nutno si zrušit nejpozději do 20:00 předchozího dne lekci v rezervačním systému plus poslat nám email nebo SMS na 777 352 355, abychom vám manuálně připsali náhradu.

2) Náhrady

 • Návod jak se omluvit a uplatnit náhradu najdete zde
 • Náhrady řádně omluvených lekcí je třeba si vybrat v rámci souběžně běžících kurzů  v jiném studiu v Praze. Neuplatněné náhrady se nepřevádějí do dalšího kurzu a ani se jinak nerefundují. 
 • Rozvrh všech lekcí najdete v sekci KDY & KDE, ale vidíte jej i přímo v rezervačním systému BabYogy. Stačí si vybrat datum, místo náhrady a přihlásit se.
 • U každého kurzu je místo pro 1-2 náhradníky dle velikosti studia. Jsou-li obsazeni i náhradníci není možno ve vybraný den náhradu uskutečnit. 
 • Náhradu je možno rezervovat maximálně 12 hodin před lekcí.
 • Omluva náhrady - pokud se stane, že na zarezervovanou náhradní lekci nedorazíte, vaše lekce je vnímána jako propadá bez nároku na náhradu.
 • Doporučuji nenechávat náhrady na poslední chvíli z důvodu kapacity studia. Víte-li, že budete budete konkrétní den kurzu se omlouvat, nahraďte si tuto lekci hned v první půli kurzu. Ke konci kurzu pak bývá příliš mnoho náhradníků a není možné garantovat, že se na vás dostane.

Návod jak se omluvit a uplatnit náhradu najdete zde


_O3A0206-Edit.jpg

JAK NA OMLUVY V REZERVAČNÍM SYSTÉMU


JAK NA OMLUVY V REZERVAČNÍM SYSTÉMU


 

JAK NA OMLUVY V SYSTÉMU

Některé z vás se občas lopotí s rezervačním systém a jak s ním zacházet. Proto jsme pro vás připravili drobný manuál "JAK SE ŘÁDNĚ OMLUVIT Z LEKCE", když vím, že mám naplánovaného lékaře, dovolenou či dítku není dobře.

Během kurzu můžete také 2x využít SOS omluvu v rámci 4 celkových v případě, že vám dítko lehne v noci. Co pro to udělat najdete hned jako první bod :-)

 

_O3A9559-Edit.jpg

SOS OMLUVA

Znáte to. Dítko celý den dobrý a večer vyskočí teplota a plány na následující den jsou v ohrožení. Nezoufejte. Na BabYoze je možné si omluvit 2 lekce formou SOS omluvy, kdy vám bude připsána náhrada za omluvenou lekci.

Co pro to udělat?

1) zrušit si lekci v rezervačním systému do 21:00 dne před vaší lekcí viz popis v omluvách

2) do 21:00 nám napsat email na info@babyoga.cz/lenka@babyoga.cz s prosbou o připsání náhrady za SOS omluvu s vaším datem. 

3) zkontrolujte si, že náhrada byla připsána - občas se může mail někam zatoulat, tak pro jistotu :-)

 
_O3A0206-Edit.jpg

ŘÁDNÁ OMLUVA LEKCE BABYOGY & NÁHRADA

1) Přihlaste se do svého profilu v rezervačním systému BY

2) Vpravo nahoře se zobrazí nabídka Moje rezervace (zde máte po jednotlivých lekcích rozepsaný celý kurz)

3) Po pravé straně naleznete sloupeček Storno a u každé jednotlivé lekce je zobrazený odpadkový koš.

4) Vyberte lekci, kterou chcete stornovat - klikněte - systém vám nabídne, zda chcete rezervaci omluvit na dané datum a připomene vám, že vám za ni připisuje tzv. náhradu (tzn. můžete ji využít v jiném jógovém studiu, kde probíhá současně kurz BabYogy. Náhrady nelze převádět do dalšího semestru!)

5) Náhrada - Najděte si svou úroveň vhodnou pro vaše miminko/batole. Stačí mrknout do schématu rezervací. :-)

6) Po smazání rezervace vám přijde ještě do vašeho mailu rekapitulace o smazané rezervaci.
 

V případě jakýchkoli dotazů nebo nesrovnalostí nás prosím kontaktujte na info@babyoga.cz nebo na lenka@babyoga.cz


PRO JISTOTU

Určitě jste si je již četli, ale kdo to má kde hledat, když spěchá :-) Veškeré předem danné podmínky ohledně omluv & náhrad naleznete tedy níže. Stačí kliknout :-)

_O3A0206-Edit.jpg

KODEX BabYogy


KODEX BabYogy


BabYoga přináší uvolnění a radost ze společně strávených chvil vám i miminku. 

Avšak k vytvoření příjemného zážitku potřebujeme oboustranou spolupráci :)

 

Dochvilnost

Asi se mnou budete souhlasit, že úvod do lekce je naprosto esenciální. Naše nálada i nálada dítka je hodně ovlivněna právě naší dochvilností. O pocit klidu a míru se postaráme docela jednoduše. Stačí dorazit aspoň 15 minut před lekcí, abyste se mohli v klidu převléknout, přebalit miminko a případně i nakrmit v šatně nebo předsálí. Do lekce pak přicházíme již  s pocitem pohody a očekáváním, co lekce přinese.

Netahejte sebou víc než je potřeba

Kočárek, miminko, plínky.... a mnoho dalšího se sebou pravidelně vozíme kamkoliv s dítkem razíme. Mám pro vás dobrou zprávu. Jógamatku rozhodně se sebou nosit nemusíte. Bude pro vás vždy ve studiu již připravena včetně deky pod miminko. Avšak miminko má citlivou pokožku a delikátní zažívání. Proto doporučuji vzít si sebou kromě sebe, mimi v pohodlném bavlněném bodýčku a tepláčky/legínky, nepromokavou podložku nebo aspoň bavlněnou plenku. Maminkám postačí jen pohodlné oblečení vhodné na jógu a hlavně bez ponožek .... budete potřebovat vidět na vaše i dětí nožky :)

U lezoucích batolátek a chodících dítek, prosím,  veškeré hračky, telefony, pamlsky a přebalovací tašky si nechte někde mimo jógový sál, aby děti nebylytěmito elementy rušeni:) 

POTŘEBY MIMINKA

Všechny miminka i my máme své potřeby. Nevěřím na zlobivé a hodné miminka. Základem je uspokojit jejich potřeba. Proto, je-li během lekce potřeba kojit, KOJTE přímo v sále! Potřebujete-li nutně nakrmit, odejděte z jógového sálu a NABAŠTĚTE SE. Je-li potřeba miminko přebalit, PŘEBALUJTE! V předsálí je vždy pro vás připravený pytel na plenky a ušpiněné přebalovací podložky či zbytky jídel. Je-li potřeba se zvednout i s miminkem a ukonejšit ho chůzí, KONEJŠETE! V BabYoze není nic z tohoto nedoporučováno, právě naopak. Aby lekce byla příjemná pro všechny, je potřeba vnímat naše potřeby. Po lekcích, bývají děti velmi unavené a hladové. Proto využijte prostor v předsálí, šatně nebo recepci pro nakojení/nakrmení, jak budete potřebovat.

ZDRAVOTNÍ STAV MAMINKY I DÍTKA

Pro dobré rozpoložení je třeba být i zdráv a při síle . Asi nemusím zmiňovat, že je maminka i dítko by měly být zcela zdrávy, jdou-li do jakéhokoliv kolektivu. Nicméně jsou to miminka a rostou jim zoubky. K zoubkům často bývá čirý nedráždivý výtok z nosu a dítku nijak nebrání v dobrém rozmaru. Avšak má-li dítě vodovou rýmu, která ho dráždí ke kýchání nebo žlutý výtok z nosu, raději zvolte klid a pohodlí domova. To samé platí i pro maminky. :)