JÓGOVÉ LAZENÍ PRO DĚTI

(cca 3-6 let)

Dětsky hravou jógou pojďme cvičit tělo i mysl našich nejmenších

Dětské jógování je podobné „dospělácké józe“, ale podstatný rozdíl je v jejím zprostředkování.  Aneb jak se říká, děti jógu necvičí – ony samy jsou jóga.  Jógové ásany nepraktikují, ale plně je prožívají tělem i duší. Proto jsou ásany připodobňujeme různým zvířátkům, pohádkovým postavám nebo napodobňujeme okolní svět jejich dětskýma očima.

"Cesta sebepoznání "

Využijeme "červené nitky" z BabYogových cviků a spolu s novými pozicemi budeme zažívat různá dobrodružství. Při každém našem setkání budeme laskat naší představivost, pracovat na vnímání svého těla a nalazení se nejen na sebe, ale i na kolektiv. Hlasivky budeme rozvibrovávat mantrami a nejen jimi konejšit nervovou soustavu. Hravě pracovat s dechem. Prostě budeme poznávat sami sebe.

KDY A KDE

Kurz dětské jógy bude probíhat každý čtvrtek od 6. září 2017 do 20. prosince 2018 vždy od 16:00 – 17:00 v GrainSpace studio na Výtoni.

CENA A REZERVACE

Cena kurzu (16 lekcí) je 2400 Kč a v kurzu jsou 2 lekce zdarma pro případ nemoci.   Kurz má kapacitu 8 dětí. Rezervace nutná  zde via formulář.

Jméno a příjmení (rodič) *
Jméno a příjmení (rodič)
Souhlasím se zpracováním (BabYoga s.r.o.) osobních údajů v souladu s platnou legislativou *
http://www.babyoga.cz/gdpr

STUDIO GRaiNSPACE

Rašínovo nábřeží 26
128 00 Praha 2