HLOUBĚJI DO DUŠE STUDIÍ BABYOGY

Kde se studia BabYogy nacházejí asi víte včetně toho, že jsou moc krásná a příjemná. Nicméně je dobré se na ně podívat trochu více blíže a prohloubat je více do hloubky, aby návštěva BabYogy byla pro vás co nejpříjemnější :-)

Mějte prosím na paměti, že jógové sály nevítají pokrmy pro velké ani malé či použité plenky. Proto prosíme o dodržování KODEXU BABYOGY pro klidné společné plutí i naladění se.


 
GRAINSPACE, RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ 26, PRaha 2

GRAINSPACE, RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ 26, PRaha 2

GRAINSPACE, RaŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ 26, Praha 2

Jógové studio v prostorách staré kubistické vily v blízkosti Vyšehradu má své obrovské kouzlo, ale i drobná úskalí, na které je dobré se připravit, aby se vám u nás dobře bylo :-)

KAM S KOČÁRKY/AUTOSEDAČKY
- kočárky ponecháváme pod okny studia (v levém rohu fotografie, kde na ně dobře vidíme) v zavřeném areálu zahrady vily. Prostor není zastřešený proto si sebou pro jistotu noste slídu v případě nepřízně počasí.
- korbičky/ autosedačky si samozřejmě můžete vzít do šatny/předsálí studia

JAK DO STUDIA ANEB DOPRAVA
TRAM - studio se nachází 5 min chůze od zastávky "Výtoň" směrem k Vyšehradu v krásné kubistické vile
PARKOVÁNÍ ZDARMA - ideální je zaparkovat v Podolí podél silnice, kde nejsou zóny a dojet 1 zastávku tramvají nebo se projít.
PARKOVÁNÍ U STUDIA - přímo pod železničním mostem na hodinách. V dopoledních hodinách je tam většinou volno

RECEPCE i ŠATNA jsou menších rozměrů o to útulnější. Proto doporučuji na nakrmení drobotiny se vydati v létě na zahrádku vily nebo do restaurací v okolí viz níže

 
JÓGA LETNÁ STUDIO, PRAHA 7 - LETNÁ

JÓGA LETNÁ STUDIO, PRAHA 7 - LETNÁ

Jóga Letná, Dobrovského 20, Praha 7

Velkorysé studio pro všech generací, kam si můžete přijít nejen užít lekce BabYogy, ale i jógy pro starší děti nebo pro sebe! Studio se nachází 3 minuty chůze od tramvajové zastávky Letenské náměstí ve stejném objektu jako jesličky Cocoon Baby.  Do studia se dostanete vstupem ze silnice (Dobrovského 20), kudy pohodlně projedete i kočárkem. Studio se pak nachází na pravé straně v přízemí budovy.

ŠATNA se nachází v pravé straně studia, kde se hned při vstupu zezouváme. Šatna je rozděla na pánskou a dámskou část, ale v rámci lekcí BabYogy je možno použít obě dvě části. Šatna není nějak výrazně prostorná nicméně se do ní vejdete určitě bez problémů.

PŘEDSÁLÍ je přímo na recepci a před dveřmi do sálu, které NEJSOU zvukotěsné, proto vás poprosím, abyste zde tišili své hlasy a nalazovali se na lekci BabYogy. Povídat si můžete všatně, kde se můžete v klidu i převléknout, nakrmit, přebalit a vyčkat na zahájení vaší lekce.

KAM S KOČÁRKY/AUTOSEDAČKY
- kočárky ideálně ponecháme přikurtované venku v prostorech domu přímo před studiem, případně na dvorku před jeslemi.
- vzhledem k omezenosti kapacity šatny, prosíme maminky o využívání šátku/nosítka popřípadně skládacího kočárku.

JAK DO STUDIA ANEB DOPRAVA
TRAM - studio se nachází 3 min chůze od zastávky "Letenské náměstí" směrem k Letenským sadům v domě ulice Dobrovského 20
PARKOVÁNÍ - ideální je zaparkovat na hodinách v ulici Milady Horákové (jak jezdí tramvaje) cca 5 min chůze od studia nebo u zemědělského muzea cca 5 min chůze
 

KRMENÍ -  prostory předsálí, recepce i šatna jsou vám k dispozici, ale bohužel zde není mikrovlnka. Proto doporučuji na nakrmení drobotiny se vydati v létě do Letenských sadů  (2 min chůze) nebo do restaurací v okolí viz níže

 
BINDU YOGA STUDIO, PRAHA 5 - ANDĚL

BINDU YOGA STUDIO, PRAHA 5 - ANDĚL

Bindu Yoga Studio, Drtinova 11, praha 5

Nádherné studio v blízkosti OC Nový Smíchov v podzemí s klenutými stropy, vyhřívanou podlahou a točitými schody k sálu. Nenechá žádnou z vás klidnou :)

KAM S KOČÁRKY/AUTOSEDAČKY
- kočárky ponecháváme za dveřmi studia v chodbě domu, kde studio sídlí
- vzhledem k omezenosti kapacity chodby, prosíme maminky, aby parkovali v řadě za sebou nebo pokud možno využití šátku/nosítka.

JAK DO STUDIA ANEB DOPRAVA
TRAM - studio se nachází 5 min chůze od zastávky "Arbesovo náměstí" v Drtinově ulici hned vedle malé benzínové pumpy a francouzského lycea
PARKOVÁNÍ PLACENÉ - přímo kolem studia jsou všude parkovací místa s hodinami PARKOVÁNÍ ZDARMA - v OC Nový SMíchov máte parkování na 3 hod zdarma a dochozí vzdálenost je cca 7 minut :-)

ŠATNA se nachází přimo v jógovým sále na jeho levé straně. Toalety jsou napravo pod schody v předsálí, který můžete využít na nakrmení dětiček, ale i pro přípravu před lekcí, když dorazíte dříve :-)

RECEPCE i PŘEDSÁLÍ jsou vám k dispozici, ale bohužel zde není mikrovlnka. Proto doporučuji na nakrmení drobotiny se vydati do restaurací v okolí viz níže

 
EKA YOGA SPACE, PRAHA SMÍCHOV

EKA YOGA SPACE, PRAHA SMÍCHOV

EKA YOGA SPACE

Malé, útulné jógové studio ukryté ve vnitrobloku před ruchem velkoměsta, jen pár kroků od krásného parku Kampa a Petřínských svahů. V rámci studia je společná koupelna, toaleta, kuchyň (kde je možnost ohřáti vodu i jídlo) a malá šatna.    

KAM S KOČÁRKY/AUTOSEDAČKY

Vstup do studia je až na pár malých schůdků bezbariérový. Kočárky lze zaparkovat za dveřmi studia v chodbě domu, nebo na soukromém dvorku. 

JAK DO STUDIA ANEB DOPRAVA

TRAM - studio se nachází cca 3 minuty od tramvajové zastávky Újezd (9, 22)

PARKOVÁNÍ - parkování je možné přímo v ulici Zborovská nebo na nábřeží u Vltavy. Všude jsou parkovací hodiny.

PARKOVÁNÍ ZDARMA - v OC Nový SMíchov máte parkování na 3 hod zdarma a dochozí vzdálenost je cca 12 minut :-)

ŠATNA

Ve studiu je malá místnost určená k převlékání. Jógové podložky jsou zdarma k dispozici přímo ve studiu.