Také se nestíháte divit, jak ten čas letí?! Před chvílí byly vánoce a už se nám zimní semestr BabYogy pomalu chýlí ke konci. Je mi velkým potěšením sledovat vaše děti i vás, jak v průběhu kurzu "rostete", zažíváte nové dovednosti a jak vnímáte nové cviky. Každá proběhlá lekce je pro mě velkou inspirací, ale i zpětnou vazbou, co dítka a vás baví či ne.

Některé maminky mi občas posílají vtipná videa či fotky, jak BabYoga ovlivňuje jejich děti v denním životě. Ať už tak, že samy od sebe zpívají či cvičí oblíbený cvik, nebo si ho upraví a dělají po svém:-)

Anebo ještě vtipnější varianta, že doma s tatínkem praktují nové zkušenosti a nebo je na něm přímo zkouší!! 

Kryštof Kocourek masíruje tatínkovi obličej dle BabYogy:-)

Kryštof Kocourek masíruje tatínkovi obličej dle BabYogy:-)

Z těchto milých "srdečných pozdravů" jsem dostala nápad na vyhlášení soutěže pro měsíc únor. Asi je docela jasné na čem tato soutěž bude stát. Ano! Na vašich videích či fotografiích, kde máte zachycené své děti praktukující "cokoliv" z BabYogových lekcích doma či venku prostě v praxi denního života.

Vaše videa a fotografie, prosím, posílejte na lenka@babyoga.cz do 1. června 2017

My je budeme postupně vkládat (jak budou přicházet) do galerie zde. V diskuzním vlákně či komentáři pod galerií budete moci vkládat váš hlas i případně komentovat. Hlasy sečteme a výherce oznámíme pátečního večera 30. června 2017 v tomto příspěvku.

Na krásnou výhru se mohou těšit 2 z vás s největším počtem hlasů. A co to bude?

Jedna z výher bude vstup pro vás a vaše dítko na hudební dílnu BabYogy.

Druhou výhru do soutěže vyložila má milá Barunka Janošová. Maminka dvou božích dětí, která píše moc hezký blog - MamaPocket. Barunka je velmi akční maminka, která v rámci MamaPocket dílny vymyslela/připravila/vyrobila - no prostě asi od každého trochu - nádherné unikátní plenky pro péči o vaše dítko, ale hlavně pro potěšení vašeho oka.

V balení jsou vždy 2 plenky, rozměr 80x80cm a 70x70 cm. Plenky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, od začátku v České republice. Materiál má atest pro děti do 3. let a kvalitní digitální potisk. To jak jsou látkové plenky multifunkční a skvělá věc, ví každá maminka a tak se nenechte rušit v kochání se a těšení se na vaší výhru. Pokud by se vám však nepoštěstilo a také byste si tyto krásné plenky přály míti doma. Mrkněte na Fler, kde si je můžete také objednat.

Krásné dny,

Len