Jste-li ten typ rodiče, který rád dělá se svou ratolestí všelijaké vylomeniny, pak je tato kniha pro vás tím pravým ořechovým.  Já jsem na ní narazila před cca 2 lety a od té doby je to jedna z nejoblíbenějších dětských knih mých kloučků.

Upřímně z ní čerpám nejen inspiraci pro dovádění s mými kloučky, ale také v upravených variantách také do lekcí BabYogy. Proto mě velmi potěšilo zjištění, že Česká asociace dětské jógy pozvala do Prahy autorku této knihy Riku Tayemans a spolu s ní připravili několik seminářů. Jeden z nich proběhne již tento víkend a je vhodný pro děti od cca 3 let do 12 let. V rámci tohoto "školícího" semináře proběhnou i otevřené lekce (zdarma), kde si můžete vyzkoušet pár akrobatických triků s dětmi. Vřele doporučuji a pravděpodobně se tam potkáme!

V sobotu 23. 6. 2018 od 16:00 - 17:00 proběhne otevřená lekce dětské akrobacie pro děti 3 - 6 let ve vršovickém Cirqueonu. V případě zájmu o účast na této lekci pište přímo na info@cadj.cz

V neděli 24. 6. 2018 od 10:00 - 11:00 proběhne otevřená lekce dětské akrobacie pro děti 6 - 12 let ve vršovickém Cirqueonu.V případě zájmu o účast na této lekci pište přímo na info@cadj.cz

Kdyby se vám to však nehodilo, postačí vám i kniha "Matějova akrobacie" a "kousky" zkoušet doma. Kniha je skvělá a obsahuje plno výborných cviků, které 100% vytvoří doma dobrou náladu.

Právě o tuto knihu máme soutěž vyhlášenou od pondělka 18.6. 2018 do dalšího pondělka, 25.6. 2018.  Stačí nám jen tady na blog odpovědět v jakém novém studiu nás od září najdete.  (Odpověď najdete na našem webu.)  Výherce vylosujeme spolus mými kloučky a vyhlásíme jej v ponděli, 25.6. 2018 v 10:00 zde na blogu . Výherce budek ontaktován mailem. Proto, prosím, vždy zmiňte váš email!

Těšíme se na vaše odpovědi a věříme, že vás kniha nadchne stejně jako nás!

Lenka a kluci

I takhle ty naše společné pokusy dopadají :-)))

I takhle ty naše společné pokusy dopadají :-)))

A výherce naší soutěže vylosoval Oskárek trochu opožděně, ale přece a vylosoval "Marušku". Výherkyni gratulujeme a výhru s velkou radostí předámě!

26 Comments