Milý Ježíšku,

děkuji z celého srdce, že se mé dětské sny vyplnily. Jako malá jsem trávila hodně času v nemocnici a cítila se hodně osamocena. Mými společníky byly zdravotní sestřičky, které jsem vnímala jako andílky. Asi i proto, když se mě někdo ptal, co chci dělat až budu velká, odpovídala jsem, že netuším, ale že bych ráda byla pro lidi "průvodcem" a "kamarádkou" v časech dobrých i těch, kdy jsou třeba i osamoceni nebo trochu ztraceni. Osud tomu chtěl a přivedl mi děti a následně do cesty Baby jógu. Netrvalo dlouho a z mé cesty se stala BabYoga :-))

Jsem moc vděčná za to, jaké lidi BabYoga přitahuje. Především báječné maminky, jejich inspirující miminka, batolátka i už běhající rošťáčky :) Jsem vděčná za každou "lekci", kterou s nimi prožiji. Za příležitosti, kdy se jejich srdce ke mě v důvěře otevřou. A úplně nejvíc za přátelství, která tam vznikají.
Jsem si vědoma, že to jaká je BabYoga, je především přávě o maminkách, které docházejí a lekce se mnou prožívají. Za ně jsem moc vděčná a slova díků nejsou dostatečná.

Proto bych si moc přála, aby všechny maminky měly velké množství trpělivosti, soucitu, pochopení a lásky pro své miminka i partnery. Ale hlavně, aby maminky měly více času samy na sebe. Na doplňování energie i svého rezervoáru bezmezené lásky. A aby všechny "lekce", které pro ně má život připravený, ustály s grácií, pevností i něhou. A všem miminkům, aby měli šťastné maminky.

Krásné svátky vánoční,

Len

Comment