• Spirit Space Studio (map)
  • Nám. Kinských 3
  • Praha 2

Dohání vás někdy pocit “životní” únavy? Pocit, že stále někomu dáváte, ale málo věnujete pozornost a prostor samy sobě? Nebo se prostě jen tak chcete rozmazlit a prožít několik setkání v ženském kruhu zaměřených na zkvalitnění vašeho vědomého bytí?

Ve spolupráci se 3 Ženami (opravdu s velkým Ž:-)) lektorkami, jsme pro vás připravily prožitkový kurz o 4 večerních inspirativních setkáních, které se zaměřují na pozornost v péči o ženské tělo i duši a jsou navzájem protkané “červenou” nitkou dokreslující celý obraz.


“OPORY A KOŘENY“

(úvodní večerní setkání)

Opora. Toť, oč tu běží. Z pohledu hlubší symboliky je opora projevem spětí se zemí a výrazem důvěry a spojení…. být někomu oporou, mít oporu, o někoho se opřít... a zkoumáme-li lidskou motoriku, jak se od základu utváří a jak funguje, jsme zpět u zemitosti tohoto pojmu. Lze říci, že není dobrého pohybu bez dobré opory.

My tyto opory prozkoumáme a budeme prožívat jejich efekt na naše těla, mysl i dech. Dobrá opora totiž stojí za kvalitním dechem a obě dohromady tvoří oporu vyrovnanému žití.

index.jpg

Jana Schneeweissová

Lektorka “Opory a kořeny”


NA CO DALŠÍHO SE TĚŠIT V KURZU CESTA ŽENY K SOBĚ:

11. ledna 2019 “Opory a kořeny” lektorka: Jana Schneeweissová

18. ledna 2019 “Žena v rovnováze” lektorka: Markéta Jiroušková

25. ledna 2019 “Umění odpočinku” lektorka: Petra Šlechtická

8. února 2019 “Žena v rytmu přírody” lektorka: Lenka Gajdoštíková


CENA A PODMÍNKY

Cena prožitkového kurzu obsahujícího čtyři dvojhodinová setkání je 2360 Kč včetně podkladů k domácí praxi.

V případě zájmu může náš prožitkový kurz přinést “Ježíšek”. Stačí napsat na lenka@babyoga.cz a my vám s radostí připravíme personifikovaný dárkový poukaz. Rezervace nutná zde. Minimální kapacita je 6 účastnic a maximální 14.