• Spirit Space Studio (map)
  • Nám. Kinských 3
  • Praha 2

Dohání vás někdy pocit “životní” únavy? Pocit, že stále někomu dáváte, ale málo věnujete pozornost a prostor samy sobě? Nebo se prostě jen tak chcete rozmazlit a prožít několik setkání v ženském kruhu zaměřených na zkvalitnění vašeho vědomého bytí?

Ve spolupráci se 3 Ženami (opravdu s velkým Ž:-)) lektorkami, jsme pro vás připravily prožitkový kurz o 4 večerních inspirativních setkáních, které se zaměřují na pozornost v péči o ženské tělo i duši a jsou navzájem protkané “červenou” nitkou dokreslující celý obraz.


“ŽENA V ROVNOVÁZE“

(druhé večerní setkání aneb)

sebepéčí k rovnováze

“My ženy jsme stvoření cyklická. To, jak prožíváme náš měsíční cyklus ovlivňuje naše prožívání cyklu životního. I proto si povíme trochu o tom, co se v nás děje během života na hormonální úrovni a jak nejlépe zharmonizovat svůj život s tím okolím. Jak se přizpůsobit nárokům našeho západního života a přitom zůstat v kontaktu a harmonii s tím, jak nás jako ženy stvořila příroda. Během naší praxe si ukážeme dechové, meditační a ásánové techniky jak být v co největší rovnováze sama se sebou.

P7194389.jpg

Markéta Jiroušková

Lektorka “Žena v rovnováze”


NA CO DALŠÍHO SE TĚŠIT V KURZU CESTA ŽENY K SOBĚ:

11. ledna 2019 “Opory a kořeny” lektorka: Jana Schneeweissová

18. ledna 2019 “Žena v rovnováze” lektorka: Markéta Jiroušková

25. ledna 2019 “Umění odpočinku” lektorka: Petra Šlechtická

8. února 2019 “Žena v rytmu přírody” lektorka: Lenka Gajdoštíková


CENA A PODMÍNKY

Cena prožitkového kurzu obsahujícího čtyři dvojhodinová setkání je 2360 Kč včetně podkladů k domácí praxi.

V případě zájmu může náš prožitkový kurz přinést “Ježíšek”. Stačí napsat na lenka@babyoga.cz a my vám s radostí připravíme personifikovaný dárkový poukaz. Rezervace nutná zde. Minimální kapacita je 6 účastnic a maximální 14.