• Bohemia Cottage (map)
  • Kamenná horka 15
  • Krásná Lípa

Děti, rodina a denní rutina. Často se v tomto kolotoči tak roztočíme, že nějak nezbyde čas na nás. Když se ale tolik vydáváme je třeba nastavit rovnováhu a pečovat i samy o sebe.

NA CO SE TĚŠIT

 Přidejte se tedy k nám na víkendové jógové lazení, kde se naučíme pomocí jógových technik ošetřit mateřstvím namáhavé tělo, zklidnit mysl a doplnit energii do vln mateřství. Společně se budeme společně rozmazlovat a využívat moudrosti ájurvédy i našich těl k sebeléčení.

 

Víkend bude složen z praktických workshopů a sebezkušenostních jógových lazení, kdy budeme poznávat naše těla a jejich nastavení. Těšit se můžete i na tanec a meditaci. Detailní program bude sdílen po vašem přihlášení. Celým víkendem vás bude provázet Lenka Gajdoštíková. V případě zájmu navíc budeme moci nabídnout uvolňující terapeutickou masáž.

UBYTOVÁNÍ

Střechu nad hlavou nám nabídne nádherný prostor Bohemian Cottage, která leží v národním parku České Švýcarsko. Ubytování bude v útulných dvou až čtyřlůžkových apartmánech se samostatným sociálním zařízením i kuchyňkou.

CENA

Cena ubytování včetně plné penze pro dospělou osobu je 1 800 Kč. Cena víkendového programu pro dospělou osobu je 1 700 Kč. Celková cena víkendu je 3 600 Kč a pro závaznou registraci je nutno zaplatit zálohu 1 700 Kč za program na bankovní účet BabYogy s.r.o. vedený u FIO banky - 2801356540/2010. Platba za ubytování bude hradit v hotovosti na místě přímo Bohemia Cottage.

KAPACITA

Celý pobyt je v komorním duchu a proto i kapacita je omezena na 12 účastnic. Proto prosím neváhejte a co nejdříve se registrujte na lenka@babyoga.cz