LDR_8224.jpg

LENKA GAJDOŠTÍKOVÁ

Srdce, hlava i tělo BabYogy

Lenka je maminka dvou malých kloučků (Hugo 7 let a Oskar 4,5 roky), díky kterým se BabYoga zrodila. Baby jóga jí pomohla se naučit "plavat a přitom se neutopit" v prvních měsících mateřství. Po této silné osobní zkušenosti odcestovala do Velké Británie se naučit tajům baby jógy, dětské jógy a pak péče o ženy. V průběhu své osobní cesty a praxe jógy vypilovala koncept BabYogy, kterou již několik let představuje jako osobitou cestu mateřstvím, podobně smýšlejícím maminkám.

Marika_Laurikova_babyoga.jpg

Marika Lauriková

Lektorka a srdcařka BabYogy

Marika je maminka 4 leté Anežky a skoro roční Elišky, která si v průběhu svého prvního i druhého mateřství BabYogou prošla a natolik ji nadchla, že se rozhodla její filozofii šířit dál.

Mariky klidný a neuvěřitelně inspirující přístup k dětské duši a její životním nadhled ve vás okamžitě vyvolá pocit "jistoty a klidu". Miluje jógu, pohyb a svou rodinu.

Chcete-li se o Marice dozvědět víc, sledujte ji na facebooku

Denisa.jpg

Denisa Kubátová

Lektorka BabYogy a "polo-šílená" matka

Deni je maminkou malého ročního Metoděje, který ji intenzivně školí o dětské energii a zvídavosti. Tato nerozlučná dvojka si svůj život okořenila BabYogou hned od počátku jejich dní.

Denisa je vystudovaná učitelka mateřské školy a jóga je její životní filozofií. Vzhledem ke svému jógovému vzdělání se můžete těšit na prvky BabYogy okořeněné kundalini technikou i mantrami.

 
IMG_9239.JPG

Lucie Budinová

Lektorka BabYogy a Me&MyBaby lekcí

Lucka je maminkou roční Emmči, kdy jedna druhé jsou neuvěřitelnou inspirací a mentorkou. BabYoga je oblíbenou součástí jejich denní praxe.

Lucka je úžasná a zkušená lektorka jógy, která se věnuje péči o maminky a i proto jsme pro vás připravili nové lekce "Me&MyBaby", kde budou cvičit více maminky, ale dojde řada i na ty nejmenší.

 

jóga s miminky a dětmi do 4 let v Teplicích

VERONIKA HRABÁKOVÁ

Lektorka/srdcařka BabYogy v Teplicích

Veronika je maminkou 3 letého Matěje a svůj život zasvětila cestě jógy, kterou předává těhotným, malým i velkým a nově i nejmenším. Najdete ji v jógovém studiu Jóga., které otevřela v Teplicích.

Verunka patří mezi nekonečné studentky-lektorky jógy a tudíž je velmi erudovaná a její citlivý přístup s intenzivní praxí zaměřenou na maminky i miminka vás naprosto pohltí.