LDR_8224.jpg

LENKA GAJDOŠTÍKOVÁ

Srdce, hlava i tělo BabYogy

Lenka je maminka dvou malých kloučků (Hugo 6 let a Oskar 4 roky), díky kterým se BabYoga zrodila. Baby jóga jí pomohla se naučit "plavat a přitom se neutopit" v prvních měsících mateřství. Po této silné osobní zkušenosti odcestovala do Velké Británie se naučit tajům baby jógy. V průběhu své osobní cesty a praxe jógy vypilovala koncept BabYogy, kterou již několik let představuje jako osobitou cestu mateřstvím, podobně smýšlejícím maminkám.

Marika_Laurikova_babyoga.jpg

Marika Lauriková

Lektorka a srdcařka BabYogy

Marika je maminka 3 leté Anežky a půl roční Elišky, která si v průběhu svého prvního i druhého mateřství BabYogou prošla a natolik ji nadchla, že se rozhodla její filozofii šířit dál.

Mariky klidný a neuvěřitelně inspirující přístup k dětské duši a její životním nadhled ve vás okamžitě vyvolá pocit "jistoty a klidu". Miluje jógu, pohyb a svou rodinu.

 

 

jóga s miminky a dětmi do 4 let v Teplicích

VERONIKA HRABÁKOVÁ

Lektorka/srdcařka BabYogy v Teplicích

Veronika je maminkou 3 letého Matěje a svůj život zasvětila cestě jógy, kterou předává těhotným, malým i velkým a nově i nejmenším. Najdete ji v jógovém studiu Jóga., které otevřela v Teplicích.

Verunka patří mezi nekonečné studentky-lektorky jógy a tudíž je velmi erudovaná a její citlivý přístup s intenzivní praxí zaměřenou na maminky i miminka vás naprosto pohltí.