• Montessori studio Pohybu Moniky Němcové (map)
  • 57 Lublaňská
  • Praha, Hlavní město Praha, 120 00
  • Czech Republic

Miminka, batolátka, malé děti... všechny jsou čistým nepopsaným listem, které silně ovlivňují přístup rodičů.

Přirozeně maminky chtějí pro své děti to nejlepší a tak hledají cesty, jak svému miminku nabídnout co nejvíc, aby ho rozvíjeli. A že toho na trhu je různorodého opravdu hodně. Něco je více něco méně smysluplné. Některé kroužky jsou hudební, jiné pohybové, ale máloco má komplexní přístup pro tuto věkovou kategorii. 

Právě proto jsme pro vás připravili inspirativní zážitkové setkání protkané aktivitami rozvíjející jemnou i hrubou motoriku, vycházející z BabYogy i Montessori přístupu pro různé věkové kategorie. Z lekce budete odcházet s inspirací na smysluplné hrátky s vaším dítkem, které budou rozvíjet všestranně jeho vývoj. Nicméně pokud se ztišíte a naladíte na pozorování, budete odcházet se svým dítkem propojenější a naladěnější k mateřské harmonii.

Zážitkový seminář je rozdělený dle věkových kategorií 0 - 5 měsíců, 6 - 12 měsíců a 12- 24 měsíců, 2 - 3 roky. A je určen pro maminky/tatínky s dítkem ve vybrané věkové kategorii a trvá 60 minut + 20 minut (prostor na otázky a odpovědi).  Samozřejmě v rámci 80 minut není možné obsáhnout vše, proto seminář bude mít dvě, někdy i tři části. Vše závisí od konkrétních potřeb dětí/maminek, které se sejdou v rámci semináře.

Seminář má omezenou kapacitu 8 maminek. Cena jednotlivého semináře je 600 Kč. Rezervace je nutná přes rezervační systém studia. Následně po zaplacení zálohy 300 Kč na účet Montessori Studia nabývá rezervace platnosti. 

Seminář se koná v Montessori studiu Pohybu Moniky Němcové na I.P.Pavlova kousek od metra C.  

Pro případné dotazy stačí nám stačí napsat :-)

Kdo vás bude seminářem provázet a kdo vlastně jsme?

O nás a našich zkušenostech si můžete přečíst na stránkách  Lenky  i Moniky. Ale vynecháme-li egoistickou potřebu společnosti vědět, čeho jsme dosáhli, pak vězte, že každý lektor ze vzdělání vychází, ale osobním příběhem, zkušenostmi se tvoří a dále vyvíjí. A tak BabYoga není jen cvičení a Montessori není jen "metodický přístup". Monika je především průvodkyní rodičovstvím, která vám pomůže nahlédnout do vašeho rodinného systému tak, že jej pochopí každý, kdo je připravený.  Lenka se zase pokouším maminkám pomoci nalézt radost a harmonii v dennodenním životě s miminkem a ve všech fázích mateřství. Zkráceně obě hledáme komplexní přístup, kterým můžete miminko/batole podporovat v harmonickém všestranném vývoji a my (maminky) být pevně ve svém středu a neztratit se v tom