• Montessori Herna (map)
  • 57 Lublaňská
  • Praha, Hlavní město Praha, 120 00
  • Czech Republic

Do roku 2016 bych nám všem maminkám přála najít si čas sama na sebe i když máme své dítko u sebe. Jedním z výborných terapeutických nástrojů jsou Léčivé kruhy maminek s dětmi vedené Monikou Němcovou

Už od pradávna je známé, že ženy dobíjejí, podporují, léčí, naslouchají a radí zase nejlépe ženy. Dříve se tak dělo v tzn. Červených stanech, kam směli jen ženy a my na tuto milou již zapomenutou tradici napojíme. 

V rámci 6 po sobě jdoucích setkání se budeme setkávat v respektujícím kruhu 10 maminek a jejich dětí, které umí svými podněty naše životy posouvat, obohacovat a někdy i nastavit zrcadlo. Při každém setkání 2 ženy z našeho kruhu budou moci sdílet své příběhy a položit otázky, které jsou pro ně aktuální. My ostatní budeme naslouchat, vnímat a následně dávat i zpětnou vazbu. Z osobní zkušenosti vím, že jakýkoliv příběh uslyšíme, dotkne se i nás samých a předá nám či otevře "něco", co je třeba léčit. Už příběhy samotné jsou více či méně pro každou z nás syté. Avšak pomocí rodinných konstelací nebo medicínského kruhu budou i léčivé. A tak budeme odcházet zase o něco moudřejší s klidem v duši a snad i úsměvem na rtech.  

Kladete si otázku jako já... a co děti...jak to probíhá? Nu, děťátko se učí, že žena komunikuje s druhou maminkou a tudíž děťátko není její hlavní bod zájmu. Aspoň v ten daný moment :-) A tak se začne dít krásná hra vesmíru, kdy děti začnou fungovat spolu a hrát si mezi sebou nebo s vybranými Montessori pomůckami. Prostě, že děti si v určitý moment hrají s dětmi a ne jen s námi. 

Nu a co když máme děti již dvě. Může se připojit i to starší dítko? Celkově to závisí na jeho energii a i celkovém počtu dětí... a na to vám odpoví přímo Monika.

A jak to funguje v reálu... přijďte se podívat a prožít si tu báječnou atmosféru ve čtvrtek od 13:30... já Lenka Gajdoštíková, BabYoga tam určitě budu jako opora i jedna z vás.

Cena 6 setkání každý čtvrtek od 4/2 do 10/3  je  1800 Kč a rezervace i zálohu/platbu vyřešíte přímo v rezervačním systému Montessori herny, kde je nutno se registrovat. Vše naleznete ZDE.  Akce se uskuteční při minimálním počtu 6 maminek. 

Těším se na setkání,

Len