• Bindu Yoga Studio (map)
  • 5 Drtinova 11
  • Praha 5, Hlavní město Praha, 150 00
  • Czech Republic

Přírodní terapeutická cesta pro miminka, děti a maminky aneb využití esenciálních terapeutických olejů dōTERRA

Rýmy, nachlazení, koliky u miminek, zácpy, častý pláč miminek, bolestivý růst zoubků, posílení imunity, problémy s kojením, trauma z porodu a jiné potíže jsou častým tématem, které s maminkami často řešíme a hledáme alternativní ideálně přírodní jemnou cestu.

Před časem mi do života vstoupily terapeutické esenciální oleje dōTERRA, se kterými mám vynikající osobní zkušenost nejen sama na sobě, ale i na své rodině počínaje podpory léčby při nachlazení, ekzémů, alergií a astmatických stavů.

Pokud jste i vy podobně nalazeni, přijďte se k nám připojit a dozvědět se, jak se dají používat esenciální oleje dōTERRA pro naše zdraví, relaxaci a pohodu?

Seminářem bude provázet Lucie Kikoťová, která s esencemi dlouhodobě pracuje se svými klienty v kineziologii i práci s energií. Pokud vás už nyní zajímá více o olejích, podívejte se zde.

Cena hodinu a půl dlouhého semináře je symbolických 250 Kč a uskuteční se při minimálním počtu 5 účastníků. Esenciální oleje i dětskou jemnější verzi je následně možné si na místě objednat s dodáním do max 5 pracovních dnů od zaplacení zálohy na účet BabYogy 777352355/5500.

Ať už jste nastávající maminky nebo již zasloužené maminky, jsou vaše dítka na semináři vítána. Nicméně zvažte, zda-li budete schopni se koncentrovat a zapisovat si poznámky :-) Tužky a zápisník se sebou !

Pro účast na semináři je nutná rezervace v systému studia nebo zde. Rezervace je platná při zaplacení 100% zálohy dopředu. V případě zrušení 24 hodin před seminářem je storno poplatek 0% , méně než 24 hodin 100% ceny semináře.

V případě dotazů se neváhejte na mě obracet.

Len