• Fusion Therapy (map)
  • 17 Na Šafránce
  • Praha, Hlavní město Praha, 101 00
  • Czech Republic

Jde najít v mateřství chvilka pro sebe, která vám přinese mnohonásobně víc než byste čekali? 

Jde v mateřství, kdy vaše dítko vyžaduje hodně vaší pozornosti, se udržet klidná, svěží a usměvavá?

Jde meditací nahradit kvalitní spánek, který často v mateřství postrádáme?

ANO JDE!

Když jsem měla svého prvního syna, byla jsem v takovém "spinu" ze spánkové deprivace, nové role maminky, úkolů atd., že jsem se cítila jako zombie. Po pár měsících jsem se potkala s Terezkou Cíchovou a ta mě přivedla k Védské meditaci. Jsem neskonale ráda, že kurzy védské meditace dneska vede přímo i ona. Neznám nikoho jako je Terezka. Ztělesněním ženství, jemnosti, harmonie a krásy. 

I proto jsem moc ráda, že Terezka souhlasila s vypsáním kurzu Védské meditace pro ženy. Bylo období, kdy jsem si myslela, že se 2 děti a meditace nedají skloubit, ale Terezka vás zákoutími ladně provede a na cestu nasměruje. A víte, co? Výsledky jsou citelné hned po prvních dvou meditacích a tento nástroj vás bude vracet zpátky k sobě po celý život :)

ZAJÍMÁ VÁS VÉDSKÁ MEDITACE A CHCETE VĚDĚT VICE?

Na začátek září jsme pro vás připravili kurz Védské meditace pro maminky. Ale protože je nám jasné, že vás toho bude asi hodně zajímat, připravili jsme pro vás úvodní informační přednášku.

Přednáška slouží jako setkání s Terezkou (lektorkou). Dozvíte se tam veškeré potřebné informace o technice védské meditace, o průběhu kurzu a dostanete prostor pro případné dotazy. Úvodní přednáška se bude konat v centru Fusion Therapy

V případě, že by vám nevyhovoval termín úvodní přednášky, dejte nám vědět na lenka@babyoga.cz.

Následný kurz védské meditace se koná od 11. - 14. 9. 2016 v centru Fusion Therapy, Na Šafránce 17, Praha - Vinohrady. Pro více informací o kurzu se podívejte sem.