• Na Čechách (map)
 • Lačnov 3 u Poličky

Dnešní doba je intenzivní ve všech aspektech našeho života a z mého pohledu nejvíc v oblasti prostoru pro sebe. Prostoru pro vstřebávání prožitků a zážitků a hlavně zastavení se.

Přijměte proto pozvání na víkendový jógový pobyt pro ženy i v nádherném prostředí našeho oblíbeného penzionu na Čechách. Kde budeme odpočívat a nasávat klidné prostředí tohoto magického místa. Nechávat se hýčkat jejich věhlasným kuchařským umem. Naše fyzické schránky budeme probouzet k vědomému prožitku v rytmech jógy. A jógu i jiné východní techniky použijeme pro laskavé probuzení a posílení našeho ženství. Dostatek prostoru budete mít hlavně i vy samy pro sebe.

Zní to dobře? Skvělé!

Program nabídne prostor pro čtení knih, výletování do krás místní přírody, ale i večerní posezení u skvělého vína nebo šálku bylinkového čaje. Lekce jsou vedeny profesionálně avšak v přátelském a neformálním duchu. Do plánovaného programu nahlédněte zde. V okolí penzionu je řada cyklostezek a nádherných vycházek. Pokud byste zatoužili po větším výletu, tak v dojezdu je Litomyšl, Polička (kde mají bazén), Nové Město na Moravě a jiné kulturní památky.


Účastníci nemusejí mít žádné předchozí zkušenosti s jógou a lekce povede Lenka Gajdoštíková. Nemusíte se bát žádných příliš alternativních technik, ale jen toho, co má Lenka na sobě dlouhodobě ozkoušeno.

Vzhledem k počtu 5 pokojů je pobyt vhodný pro kamarádky, kterým nebude vadit sdílet velkou manželskou postel :) Maximální počet účastníc je 10!


CENA POBYTU

 • Nejsem cestovní kancelář a proto zajišťuji pouze program. Ubytování i stravu hradí účastník v hotovosti přímo na místě penzionu Na Čechách.

 • Cena programu na víkend: 1.200 Kč (6x vedená lekce jógy)

 • Cena ubytování: 1.650 Kč za pokoj (velká manželská postel) se snídaní. Více o penzionu zde.

 • Strava: Obědy, večeře i svačiny je si možno vybrat z víkendového menu, které se sezóně mění a objednat si jej kdykoliv v otevřených hodinách restaurace. Platba nutná v hotovosti přímo na místě.



  REZERVACE POBYTU I S UBYTOVÁNÍM

 • Pro rezervaci pobytu i ubytování, prosím, vyplňte formulář viz níže.

 • Pro závaznou rezervaci, prosím, zaplacení programu pobytu na bankovní účet vedený u FIO Bank na jméno Lenka Gajdoštíková - 2201067809/2010.

  STORNO PODMÍNKY

 • Storno 2 týdny a méně před pobytem je 100% ceny programu. Je možno za sebe poslat náhradu, ale změnu je třeba konzultovat s Lenkou Gajdoštíkovou na 777 352 355.

Těšíme se na vás!

Lenka