• GrainSpace (map)
  • 26 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

Když pohyb a tvoření se prolne i doplní. Svět velkých i malých se propojí.  Pocit vánočně laděný prostor vyplní a snad i…. srdce vaše (i naše) naplní.

Vy a vaše děti od 2,5 let až 8 let asi 2,5 hodiny pospolu.

Svět fantazie pohybem roztočíme, příběh vánoční si vypovíme, pískem barevným jej ozdobíme. Tělíčka svá rozproudíme v ásanách se propojíme…. velcí malí, širší tenčí, pružnější i zatuhlejší.

Něco každý sám, většinu však pospolu až postavíme betlémskou stodolu. Na ní vánoční hvězdu vytvoříme a pak ji každý doma zavěsíme.

Těšíme se na vás,

Dvě hravé duše - Len a Týnka

KDE & KDY: V GrainSpace studiu na Výtoni pod tajemným Vyšehradem se v sobotu 17. prosince ráno potkáme. Dopoledne spolu strávíme a na oběd se rozloučíme. (9:30 -12:00). Pro rezervaci, prosím, klikněte zde.

CO SE SEBOU: Oblečení pohodlné jak pro malé tak i velké. K tomu úsměv na tváři, srdce laskavé, tělíčko prohřáté a vaše dveře hravosti otevřené.

KOLIK SE SEBOU: Cena (snad) snesitelná 550 Kč pro rodiče s dítkem jest stanovená. Neb materiál na tvoření, malé občerstvení a snad i příběh vánoční v ásanách tvořený si domů odnesete. Máte-li dětí či dospělých více o 150 Kč poprosíme navíce.

NĚCO O LEKTORKÁCH: Kristýnka Bekrová je mladá kreativně nadaná a na dětskou duši laděná. Své zkušenosti piluje v rámci různých kreativních kroužků a příměstských táborů. Lenka je maminka dvou malých kloučků, které mateřství nasměřovalo směrem jógy pro ty nejmenší a jejich rodiče.