• Yoga & Art (map)
  • 33 Bělohorská
  • Praha, Hlavní město Praha, 169 00
  • Czech Republic

Jste nastávající maminka nebo již v této krásné roli kovaná? Kojíte nebo už i začínáte s příkrmy? Hledáte vhodné principy vyvážené životosprávy pro vás i pro vaše nejmenší? Zajímá Vás ajurvéda a její pohled na toto překrásné, ale exponované období?

Právě pro Vás máme připravený zajímavý seminář plný rad a postřehů s Barborou Morávkovou, odbornicí v oblasti Ajurvédy a hlavně maminkou roční dcerky. (Čili opravdu ví o čem mluví.:-))

Cena semináře je 350,- a je vhodná především pro těhulky a hlavně již maminky nejmenších, kteří jsou na semináři také vítáni. Psací potřeby a zápisník si přineste, prosím sebou.

Rezervace na lenka@babyoga.cz. Seminář se bude konat při 6 a více účastníků.

 

O Báře

Barbora Morávková strávila 17 let v Kalifornii, tři roky v Německu a od roku 2012 žije v České Republice. Nabízí ajurvédské workshopy, ajurvédskou jógu, ajurvédské konzultace a detoxikační programy.
Barbora je Klinická Ajurvédská Specialistka (CAS) a v roce 2002 dokončila dvouleté studium na California College of Ayurveda. Její praxe je také velmi ovlivněna Dr. Vasantem Ladem, s kterým se v roce 2008 účastnila GuruKula programu v Pune, Indii. Barbora studovala v Indii dvakrát a její zaměření je Pančakarma, ajurvédský detoxikační systém. V listopadu 2013 se jí narodila úžasná dcera Denali, která je jejím největším učitelem. Více o ní zde.