• GrainSpace (map)
  • 28 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

PRO VŠECHNY AKTIVNÍ BABIČKY, CO CHTĚJÍ SI UŽÍT S DCEROU/ SNACHOU A HLAVNĚ S VNOUČATY!

S hlubokou úctou k moudrosti našich prababiček i babiček se skláním. Pohled na mateřství a výchovu se s léty různě mění a vyvíjí, ale jedno navždy zůstává společné. LÁSKA. Láska babičky k vnoučatům v sobě skrývá moudrost, legraci, lehkost, jemnost a pochopení. Je radost je sledovat, jak s dětmi "řádí" i co jim do života předávají.

Když jsou vnoučci ještě miminka, tak své zkušenosti předávají hlavně maminkám či snachám a miminko si aspoň pochovají i srandičky s ním zkouší. Vztah maminky a dcery nabývá jiných silnějších rozměrů, které slovy vyjádřit nelze, stane-li se dcera poprvé maminkou.

Přijměte, prosím, vy, vaše babička a miminko pozvání na "BabYogu tří generací".

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Během 60 minut společně propleteme zkušenosti a zakusíme pocit sounáležitosti i dětské radosti. (Doufám :-)) Vyzkoušíme si upravené cviky BabYogy pro babičky i maminky a možná se i trochu protáhneme. Po lekci bude následovat malé občerstvení, abychom mohli spolu ještě chvilku spočinout a zážitek i emoce nechat plynout.

ZVLÁDNEME TO?

Ano! Lekce bude upravena tak, aby si ji užili opravdu všichni s ohledem na jejich věk a fyzické možnosti. Tato lekce je určena pro nemobilní miminka tj. 3 m až období plazení.

KDY A KDE

V sobotu, 28. října se na vás budu těšit v krásném studiu GrainSpace v kubistické vile na Náplavce pod Vyšehradem. Vyšetřete si na nás, prosím aspoň 90 minut, ať se zážitek nestane instantním :-). Po lekci doporučuji pokračovat v nalazené atmosféře směrem společnou procházkou třeba na zmrzlinu.:-)

CENA & REZERVACE

Vzhledem k tématu lekce je kapacita omezena na maximální počet 5 trojic. 60 minut zážitková lekce a 30 min společného spočinutí u drobného občerstvení (možná i při přízni počasí na zahradě vily) vyjde na 400 Kč.

Rezervace je nutná v rezervačním systému zde. Vaše rezervace je platná po zaplacení 50% zálohy na bankovní účet BabYogy 2201067809/2010 a to nejpozději týden před dnem uskutečnění semináře. V případě storna rezervace méně než 48 hodin před akcí je účtován 100% storno poplatek v plné částce lekce tj. 400 Kč.

CO SE SEBOU

Dobrou náladu, pohodlné oblečení pro nás všechny, přebalovací podložku a případně pití či svačinku pro mimi.

ZÁVĚREM

Prosím, doražte alespoň 15 minut před lekcí, ať se můžete v klidu připravit.Kdyby cokoliv bylo nejasné, volejte na 777 352 355.