• Bindu Yoga Studio (map)
  • 11 Drtinova
  • Praha, Hlavní město Praha, 150 00
  • Czech Republic

Pro všechny chlapy, co jsou rádi tátou!

Zní to povědomě?

Pracovní den - honička! Cesta domů - honička! Večer s rodinou - možná stihnete pomoci mimináče vykoupat, rozpumprdlíkovat a šup spát.

 Většinu zábavných aktivit pro děti absolvuje vaše milá v rámci pracovního týdne. A vy? Možná se někdy utrhnete a jdete s nimi, ale spíše to znáte jen z vyprávění.

Co s tím?

Přijďte si s námi zpříjemnit víkend zážitkovou lekcí BabYogy pro táty a jejich mimináče.

Co zažijete?

  • zabavně a aktivně strávíte čas pospolu - jen vy a váš mimináč

  • naučite se několik zábavných ásan z BabYogy pro miminka

  • trochu dostane do těla i vy (nemyslete si, oni se dosti pronesou;-)

  • vysloužíte si pochvalu od vaší milé, že dostane chvilku sama pro sebe

  • odnesete si domů malou jógovou sestavu přímo pro vás a vašeho prcka, kterou pak můžete roztáčet doma

A co s partnerkou?

Můžete přijít s vaší partnerkou, ale klidně ji můžete nechat za dveřmi sálu si chvilku odpočinout. Vy budete vědět, že je za rohem, kdyby byla potřeba a zároveň budete mít prostor jen pro sebe a vaše menší já.

Pro koho je lekce vhodná?

Vy a vaše nemobilní (tj. nelezoucí, nechodící dítko) od 3 měsíců až po aktivní plazení. Kapacita sálu je však omezená a na maximální počet 8 dětí a tátů připravená. Akce se uskuteční při miminálním počtu 4 tatínků s dětmi. A vyjde-li nám počasí - akci posuneme ven do Kinského zahrad :-)

Cena a to podstatné?

Ásany budeme spolu praktikovat a zábavu si užívat po dobu 45 minut.

Cena je 290 Kč včetně studijních materiálů pro domácí praxi.

Rezervace je nutná v rezervačním systému zde. Vaše rezervace je platná po zaplacení 50% zálohy na bankovní účet BabYogy 2801356540/2010 a to nejpozději týden před dnem uskutečnění semináře. V případě storna rezervace méně než 48 hodin před akcí je účtován 100% storno poplatek 290 Kč.

Na co nezapomenout a co sebou?

Oblečení pohodlné jak pro malé tak i velké. Něco malého k pití pro vás i mimi (případně mamku se sebou). K tomu úsměv na tváři, srdce laskavé a dveře vaší hravosti otevřené.

Závěrem...

Prosím, doražte alespoň 15 minut před lekcí, ať se můžete v klidu připravit. Kdyby cokoliv bylo nejasné, volejte na 777 352 355.