• GrainSpace (map)
  • 28 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

Když jsou vnoučci ještě miminka, tak své zkušenosti předávají hlavně maminkám či snachám a miminko si aspoň pochovají i srandičky s ním zkouší. Vztah maminky a dcery nabývá jiných silnějších rozměrů, které slovy vyjádřit nelze, stane-li se dcera poprvé maminkou.

Přijměte, prosím, vy, vaše babička a miminko pozvání na "BabYogu tří generací".

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Během 60 minut společně propleteme zkušenosti a zakusíme pocit sounáležitosti i dětské radosti. (Doufám :-)) Vyzkoušíme si upravené cviky BabYogy pro babičky i maminky a možná se i trochu protáhneme. Po lekci bude následovat malé občerstvení, abychom mohli spolu ještě chvilku spočinout a zážitek i emoce nechat plynout.

ZVLÁDNEME TO?

Ano! Lekce bude upravena tak, aby si ji užili opravdu všichni s ohledem na jejich věk a fyzické možnosti. Tato lekce je určena pro mobilní miminka tj. plazení a lezení.

KDY A KDE

V sobotu, 28. října 2017 a se na vás budu těšit v krásném studiu GrainSpace v kubistické vile na Náplavce pod Vyšehradem. Vyšetřete si na nás, prosím aspoň 90 minut, ať se zážitek nestane instantním :-). Po lekci doporučuji pokračovat v nalazené atmosféře směrem společnou procházkou třeba na zmrzlinu.:-)

CENA & REZERVACE

Vzhledem k tématu lekce je kapacita omezena na maximální počet 5 trojic. 60 minut zážitková lekce a 30 min společného spočinutí u drobného občerstvení (možná i při přízni počasí na zahradě vily) vyjde na 400 Kč.

Rezervace je nutná v rezervačním systému zde. Vaše rezervace je platná po zaplacení 50% zálohy na bankovní účet BabYogy 2201067809/2010 a to nejpozději týden před dnem uskutečnění semináře. V případě storna rezervace méně než 48 hodin před akcí je účtován 100% storno poplatek v plné částce lekce tj. 400 Kč.

CO SE SEBOU

Dobrou náladu, pohodlné oblečení pro nás všechny, pití či svačinku pro mimi.

ZÁVĚREM

Prosím, doražte alespoň 15 minut před lekcí, ať se můžete v klidu připravit.Kdyby cokoliv bylo nejasné, volejte na 777 352 355.