• CIRQUEON (map)
  • 11 Vlastislavova
  • Praha, Hlavní město Praha, 140 00
  • Czech Republic

Existují festivaly pro miminka a batolata! Existují!! Již minulý rok proběhl první ročník Kuk! Festivalu pro nejmenší plný kreativního i pohybového vyžití a byl suprácký!

Pro velký úspěch se do něj autorky pustily znova a ještě lépe... festival bude nabitý nejen představeními pro nejmenší dítka do cca 3 let, ale i příležitostmi pro fyzické a kreativní vyřádění.... no a u toho přece nemůžeme chybět!

BabYoga pro "chodiče" (bez opory)

PRO KOHO

Baby jógování pro "samostatné chodiče" je vhodné pro chodící děti od cca 2 do cca 4 let a jejich rodiče.

CO TAM BUDEME DĚLAT

Tato lekce baby jógy bude koncipována jako společná jógová praxe, kde nenásilnou formou dětem představíme skrze příběh taje dětské jógy. A na co se můžete těšit? Budeme zpívat, střídat hravé ásany, zkoumat naše těla, ale hlavně budeme blbnout, aby ten svět nebyl tak vážný.

Každý chvilku bude tahat pilku...chvilku ponecháme dětem prostor pro vyjádření a navedeme je na cestu samostatnosti a chvilku budeme prohlubovat vztah rodiče a dítka pomocí společné jógové praxe.

CO VÍC VĚDĚT

Lekce, kterou povede odbornice na baby jógu Lenka Gajdoštíková (www.babyoga.cz) potrvá 45 min. Pohodlné oblečení pro miminka i maminky je nezbytností a můžete-li si vzít podložku jógy se sebou, budeme rádi!

REZERVACE

Rezervace nutná zde neb kapacita lekce je omezena na maximálně 10 dětí s maminkou/tatínkem.