• CIRQUEON (map)
  • 11 Vlastislavova
  • Praha, Hlavní město Praha, 140 00
  • Czech Republic

Existují festivaly pro miminka a batolata! Existují!! Již minulý rok proběhl první ročník Kuk! Festivalu pro nejmenší plný kreativního i pohybového vyžití a byl suprácký!

Pro velký úspěch se do něj autorky pustily znova a ještě lépe... festival bude nabitý nejen představeními pro nejmenší dítka do cca 3 let, ale i příležitostmi pro fyzické a kreativní vyřádění.... no a u toho přece nemůžeme chybět!

BabYoga pro "lezce"

PRO KOHO

Pro všechna aktivně lezoucí dítka a i ty, která se pokouší o první krůčky kolem kolem nábytku.

CO TAM BUDEME DĚLAT

V tomto věku děti potřebují mnohem volného prostoru pro zkoumání i jiný druh pohybu a akce. Proto se lekce bude přizpůsobovat jejich novým dovednostem a zároveň je jemně stimulovat k dalšímu zkoumání nejen okolí, ale především svého těla.

Na lekci BabYogy (baby jógy) se bude zpívat, skotačit, ale hlavně jógovat. Zaměření lekce neopomene správný psychomotorický vývoj, jemnou i hrubou motoriku, ale hlavně nervy uhladí nejen miminkám, ale i maminkám.

CO VÍC VĚDĚT

Lekce, kterou povede odbornice na baby jógu Lenka Gajdoštíková (www.babyoga.cz) potrvá 45 min. Pohodlné oblečení pro miminka i maminky je nezbytností a můžete-li si vzít podložku jógy se sebou, budeme rádi!

REZERVACE

Rezervace nutná zde neb kapacita lekce je omezena na maximálně 10 dětí s maminkou/tatínkem.