• Plácek u Vrby a přírodního sportoviště u "Pobřežní cesty" (map)
  • U Ledáren
  • Hlavní město Praha, 147 00
  • Czech Republic

V rámci našeho kurzu Jógohraní (pro děti 2,5 - 5 let) staré vás srdečně zveme na “čarodějnickou” lekci pro děti spolu s jejich rodiči pod širým nebem.

Budeme cvičit, tvořit, blbnout, ale i zpívat a zkrátka spolu chvíli být. (Pokud bude zájem, mohly bychom si i společně opéct buřtíky nebo chlebík. )

CO SE SEBOU

Piknik deku, pohodlné oblečení pro vás i dítko, pití, ubrousky, chleba a buřtíky a ideálně i tatínky, abychom si užily společně podvečer:-))

KAM ZA NÁMI

Autem: zaparkujte auto v ulici Ledařská, co nejvíce nakonci a co nejblíže “pobřežní cestě” . Odtamtud projdete malou uličkou zprava kolem staré ledárny. Seběhnete dolů z kopečka a před vámi se objeví nádherný plácek u Vltavy se starou Vrbou a cvičištěm. Cesta max chůze 5 minut.

MHD: tram č 17 nebo 3 dojeďte na “pobřežní cestu” a seďte na cyklostezku. Projdete kolem dětských Uramp, a před sebou uvidíte starou krásnou ledárnu, projdete uličkou vedle její pravé strany a pak už jen dolů z kopečka až se před vámi objeví cvičiště, krásná stará vrba a my :-) Chůze max 10 minut.

CO KDYŽ BUDE PRŠET

Nebude-li nám počasí přát? Pak se potkáme klasicky v GrainSpace v 16:00. Ale to bychom si napsaly.