• Bindu Yoga Studio (map)
  • Drtinova 11
  • Praha 5, Hlavní město Praha, 150 00
  • Czech Republic

ZÁKLADY HOMEOPATIE A PRVNÍ POMOC je seminář pro všechny, kteří hledají alternativní cestu k podpoře léčebných procesů sebe i svých dětí.

Během 2,5 hodin se dozvíme, co je homeopatie. Základní principy jejího fungovaní, 10 věcí, které byste měli vědět než homeopatii použijete. 

Zároveň si povíme, jaká je první pomoc při úraze, popáleninách, poranění nervů, při šoku a mnoha dalších situacích se zaměřením jak na dospělého, tak dítko. 

Naučíme se jak používat homeopatii efektivně a bezpečně doma na první pomoc a léčení běžných onemocnění jako je chřipka, nachlazení, zažívací potíže. Vyhneme se antibiotikům. Výsledek - naše tělo nás odmění dlouhodobým zlepšením imunity.

V rámci kurzu se naučíme poznávat, co je pro správnou volbu léku důležité, kdy není domácí léčba vhodná a také “obrazy“ nejvíce používaných léků. Předešlá znalost homeopatie není nutná, naučím vás principy správného použití od začátku. 

Seminářem provede zkušená homeopatka Jana Štumpová Konicarová  a je vhodný pro jak budoucí tak i stávající maminky.  Protože to bude hodně informací, které vyžadují vaši pozornost a ruce na psaní zápisků, doporučili bychom zvážit vaši účast bez dítka. Avšak rozumíme, že někdy to prostě ani nejde, se od našich nejmenších oddělit. V tom případě jsou samozřejmě vítáni i oni.

Rezervace je nutná na stránkách Bindu Yoga Studia minimálně dva dny před uskutečněním akce a zaplacením zálohy 350 Kč na účet studia (do poznámky "homeopatie_děti_maminka_příjmení). Cena kurzu je 690 Kč a počet míst je velmi omezen. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 6 účastníků.

Seminář je součástí cyklu několika zážitkových setkání v rámci uceleného projektu CESTA MATEŘSTVÍM, které BabYoga zaštiťuje. Na seminář navazuje další "Domácí podpora léčby běžných dětských nemocí", který se uskuteční 17.9. 2016 od 13:30 do 16:00. V případě registrace i na pokračovací seminář je zvýhodněná cena za každý seminář 600 Kč. 

Na kurzu je možné si objednat domácí lékárničku, která obsahuje homeopatika probraná na semináři.

V případě dotazů mě, neváhejte kontaktovat na lenka@babyoga.cz