• Spirit Space Studio (map)
  • Nám. Kinských 3
  • Praha 2

Dohání vás někdy pocit “životní” únavy? Pocit, že stále někomu dáváte, ale málo věnujete pozornost a prostor samy sobě? Nebo se prostě jen tak chcete rozmazlit a prožít několik setkání v ženském kruhu zaměřených na zkvalitnění vašeho vědomého bytí?

Ve spolupráci se 3 Ženami (opravdu s velkým Ž:-)) lektorkami, jsme pro vás připravily prožitkový kurz o 4 večerních inspirativních setkáních, které se zaměřují na pozornost v péči o ženské tělo i duši a jsou navzájem protkané “červenou” nitkou dokreslující celý obraz.


“UMĚNÍ ODPOČINKU“

(třetí večerní setkání aneb)

sebepéčí k obnově, jak i během několika minut obnovit a načerpat energii Občas se nám stává, že jsme unaveni, vyčerpání, ale zároveň je pro nás obtížné se jen tak zastavit a napětí uvolnit. Je toho toli, co ještě potřebujeme zařídit. Přijměte naše pozvání a pojďme se spolu naučit, jak dopřát tělu a mysli více prostoru, klidu a síly.

Kouzlo restorativní jógy je v tom, že při jejím praktikování nedochází k práci velkých svalů. Ulevíte si od nepohodlí, které se často stupňuje, pokud jste ve spěchu, stresu či úzkosti. Tělo a mysl relaxují, doslova se zjemňují, a tím v sobě otevíráme širý prostor, lehkost a záři.

Zážitek z této lekce vás nejen odnese do “klidného přístavu” vaší mysli, zregeneruje tělo, ale především vás naučí, jak i doma si tento zážitek zprostředkovat v relativně krátkém časovém úseku.

petra slechticka.jpg

Petra Šlechtická

Jak ve vlastní praxi, tak při lekcích sdílených s ostatními, Petru provází nekonečná zvědavost a laskavost poznání. Inspirací jednotlivých lekcí je pro ni vše kolem, co zachytí svými smysly. Zkoumání prostoru pro pohyb, spolu s vnímáním jedinečnosti nádechu a výdechu, naplňuje její představu přítomného prožití. Lekce ráda doplňuje hudbou různých žánrů, která nechá splynout dech, pohyb a emoce a také čtením poezie či pasáží z různých textů.

Chuť sdílet nejen jógovou zkušenost, ale zároveň otevřít tento svět ostatním ji přivedla k vytvoření prvního portálu o józe (2009) – www.yogapoint.cz.


NA CO DALŠÍHO SE TĚŠIT V KURZU CESTA ŽENY K SOBĚ:

11. ledna 2019 “Opory a kořeny” lektorka: Jana Schneeweissová

18. ledna 2019 “Žena v rovnováze” lektorka: Markéta Jiroušková

25. ledna 2019 “Umění odpočinku” lektorka: Petra Šlechtická

8. února 2019 “Žena v rytmu přírody” lektorka: Lenka Gajdoštíková


CENA A PODMÍNKY

Cena prožitkového kurzu obsahujícího čtyři dvojhodinová setkání je 2200 Kč včetně podkladů k domácí praxi. V případě zájmu o jednotlivé setkání je cena za 1 večer 600 Kč.

REZERVACE

Rezervace nutná zde. Minimální kapacita je 6 účastnic a maximální 14.