• Spirit Space Studio (map)
  • Nám. Kinských 3
  • Praha 2

Dohání vás někdy pocit “životní” únavy? Pocit, že stále někomu dáváte, ale málo věnujete pozornost a prostor samy sobě? Nebo se prostě jen tak chcete rozmazlit a prožít několik setkání v ženském kruhu zaměřených na zkvalitnění vašeho vědomého bytí?

Ve spolupráci se 3 Ženami (opravdu s velkým Ž:-)) lektorkami, jsme pro vás připravily prožitkový kurz o 4 večerních inspirativních setkáních, které se zaměřují na pozornost v péči o ženské tělo i duši a jsou navzájem protkané “červenou” nitkou dokreslující celý obraz.


“ŽENA V ROVNOVÁZE“

(druhé večerní setkání aneb)

sebepéčí k rovnováze

“My ženy jsme stvoření cyklická. To, jak prožíváme náš měsíční cyklus ovlivňuje naše prožívání cyklu životního. I proto si povíme trochu o tom, co se v nás děje během života na hormonální úrovni a jak nejlépe zharmonizovat svůj život s tím okolím. Jak se přizpůsobit nárokům našeho západního života a přitom zůstat v kontaktu a harmonii s tím, jak nás jako ženy stvořila příroda. Během naší praxe si ukážeme dechové, meditační a ásánové techniky jak být v co největší rovnováze sama se sebou.

P7194389.jpg

Markéta Jiroušková

Lektorka “Žena v rovnováze”


Co o sobě řekla Markéta:

Narodila jsem se jako Váha a tak být v rovnováze je pro mě životně důležité. A je to právě jóga, která mi rovnováhu v životě pomáha nastolovat. Józe se intenzivně věnuji už od roku 2002, kdy jsem v New Yorku začala chodit na hodiny Vinyasa jógy. Postupně jsem si udělala 200 hour Yoga Teacher Training a začala učit, čímž vše teprve začalo. Velmi mě zajímá vše, co se děje v ženském životě a tak jsem ještě v NYC absolvovala kury na učení těhotenské jógy v Integral Yoga Institute, kde jsem potkala neobyčejné a úžasně inspirativní ženy. A téma ženy mě od té doby provází a uvědomuji si, že být ženou v tomto století ve střední Evropě je úžasný zážitek, který si musíme užít s plným vědomím. I když se nám občas může zdát, že nám to vnější síly nechtějí dovolit, vím, že máme plně svojí rovnováhu v rukou. A porozumění tomu, jak se uhnízdit v rovnováze a pohodě, se budeme věnovat v našem společném večeru.


NA CO DALŠÍHO SE TĚŠIT V KURZU CESTA ŽENY K SOBĚ

22. března 2019 “Opory a kořeny” lektorka: Jana Schneeweissová

29. března 2019 “Žena v rovnováze” lektorka: Markéta Jiroušková

5. dubna 2019 “Umění odpočinku” lektorka: Petra Šlechtická

12. dubna 2019 “Žena v rytmu přírody” lektorka: Lenka Gajdoštíková


CENA A PODMÍNKY

Cena prožitkového kurzu obsahujícího čtyři dvojhodinová setkání je 2200 Kč včetně podkladů k domácí praxi. V případě zájmu o jednotlivé setkání je cena za 1 večer 600 Kč.

REZERVACE

Rezervace nutná zde. Minimální kapacita je 6 účastnic a maximální 14.