• GrainSpace (map)
  • 26 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

POHÁDKOVĚ-JÓGOVÉ LAZENÍ

aneb jóga pro odvážné děti od 3 do7 let

Dětskou jógu vnímám jako hravé cvičení těla i mysli našich nejmenších.  V některých aspektech je podobná „dospělácké józe“, ale podstatný rozdíl je v jejím zprostředkování.  Aneb jak se říká, děti jógu necvičí – ony samy jsou jóga.  Jógové ásany nepraktikují, ale plně je prožívají tělem i duší. Proto jsou ásany připodobňujeme různým zvířátkům, pohádkovým postavám nebo napodobňujeme okolní svět jejich dětskýma očima.

Během naší pohádkové jógy budeme spolu s dětmi zažívat různá dobrodružství, která nás budou jako červené klubko provázet jednotlivými lekcemi. Při každém našem setkání budeme dráždit naší představivost, pracovat s vnímáním svého těla a nalazením se nejen na sebe, ale i na kolektiv. Hlasivky budeme rozvibrovávat mantrami a nejen jimi konejšit nervovou soustavu. Hravou formou budeme pracovat s dechem a poznávat sami sebe.

KDY A KDE

Pohádkově lazený kurz dětské jógy bude probíhat každý čtvrtek od 5. října 2017 do 25. ledna 2018 (vyjma 28. prosince a 4. ledna z důvodů vánočních svátků) vždy od 16:00 – 17:00 v GrainSpace studio na Výtoni.

CENA A REZERVACE

Cena kurzu (16 lekcí) je 2720 Kč. Rezervace nutná přes stránky studia Grainspace nebo zde.