• Bindu Yoga Studio (map)
  • 11 Drtinova
  • Praha, Hlavní město Praha, 150 00
  • Czech Republic

Srdečně Vás zveme na příjemné posezení s éterickými oleji doTerra na téma "Esenciální lékárničky pro maminky a děti..."

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Budeme společně ochutnávat a testovat éterické silice, které nabízejí nové možnosti využití celostní aromaterapie. Tyto oleje jsou 100% přírodní, ve více než bio kvalitě, ale především opravdu dobře fungují.


Také si budeme si povídat o tom, jak je jednoduše používat na nejběžnější zdravotní potíže, oslabenou imunitu, jak jejich pomocí zvládat stresující situace a dozvíte se mnoho dalších užitečných tipů k jejich používání... 
Dostatek prostoru bude i pro Vaše dotazy a zásady bezpečné práce s esenciálními oleji. 

Seminářem provádí zkušená terapeutka nejen aromaterapie Lucie Kikoťová.

KDY A KDE

Vyhraďte si páteční podvečer 1. prosince pro 1,5 hodinové vonné setkání v krásných prostorech Bindu Yoga Studia na Praze 5.

CENA A REZERVACE

Vzhledem k tomu, že máme s těmito oleji skvělou zkušenost, rádi bychom vám ji zprostředkovali a představili svět aromaterapie za symbolickou cenu 150 Kč. Rezervace je nutná přes registrační systém Bindu Yoga Studia a zaplacením rezervačního poplatku 100 Kč na bankovní účet studia 2501031701/2010 (FIO BANKA) a to nejpozději do 48 hodin před uskutečněním semináře. Storno semináře se řídí rezervačníma podmínkama Bindu Yoga Studia, sekce "Podmínky rezervací a storna".