• Yoga & Art (map)
  • 33 Bělohorská
  • Praha, Hlavní město Praha, 169 00
  • Czech Republic

aneb Jak sobě pomoci při nemoci a poraněních s MUDr. Juditou Hoffhanzlovou

Základní homeopatická lékárnička, obklady, zábaly, hojivé oleje, léčivé tinktury, Bachova krizová esence,reflexní bod "C" první pomoci.

Seznámení se s 20 základními homeopatickými léky, které se naučíme používat sami u běžných akutních onemocnění nebo zranění (chřipka, nachlazení, kašel, nevolnost, teplota, bodnutí hmyzem, popáleniny, řezné rány, odřeniny, pohmožděniny, podvrtnutí, zlomeniny atd. Tato léčba je vhodná zejména při léčení a domácím ošetřování dětí.

Naučíme se zevně ošetřovat různé druhy zranění, popáleniny, připravovat a přikládat obklady a zábaly. Dozvíme se něco i o souvisejících příčinách nemocí. Možnost využití doma i na cestách při nemocích a poraněních. Absolvování kurzu podstatně posílí vaši sebedůvěru.

Cena intenzivního semináře je 800,- a v ceně kurzu je zahrnuto množství dalších informací týkajících se ošetřování nemocných a brožurka „Homeopatická domácí lékárnička“.

Seminář je vhodný pro širokou veřejnost, ale především pro maminky malých dětí. Tento čtyřhodinový kurz je intenzivní, proto prosím přijďte bez dětí a přineste si se sebou psací potřeby a sešit pro potřebné poznámky.

Rezervace na lenka@babyoga.cz