• GRAIN SPACE (map)
  • 26 Rašínovo nábřeží
  • Praha, Hlavní město Praha, 128 00
  • Czech Republic

Domácí podpora léčby běžných dětských nemocí je seminář pro všechny, kteří hledají alternativní cestu k podpoře léčebných procesů sebe i svých dětí.

Během 2,5 hodin se dozvíme, jak pomocí homeopatie si poradit a nastartovat samo léčivé procesy v těle šetrnou a spolehlivou cestou. Prostě, jak se pokusit vyhnout zbytečnému zatížení organismu antibiotiky a jinými léky. Výsledek nás pak odmění dlouhodobým zlepšením imunity. Naučíme se, jak si poradit hned od prvních příznaků se záněty středouší, podpořit organismus při zvracení či průjmech, nachlazeních, chřipkách. Jak pomoci při horečce a dalších běžných onemocněních.

Seminářem provede zkušená homeopatka Jana Štumpová Konicarová  a je vhodný pro jak budoucí tak i stávající maminky.  Protože to bude hodně informací, které vyžadují vaši pozornost a ruce na psaní zápisků, doporučili bychom zvážit vaši účast bez dítka. Avšak rozumíme, že někdy to prostě ani nejde, se od našich nejmenších oddělit. V tom případě jsou samozřejmě vítáni i oni.

Rezervace zde  nebo na webu Bindu Yoga Studia, kde se seminář koná. Realizace rezervace je nutná minimálně dva dny před uskutečněním akce a zaplacením zálohy 350 Kč na účet studia. Cena kurzu je 690 Kč a počet míst je velmi omezen. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 6 účastníků. 

Seminář je součástí cyklu několika zážitkových setkání v rámci uceleného projektu CESTA MATEŘSTVÍM, které BabYoga zaštiťuje. Tento seminář předchází  "Základy homeopatie a první pomoci", který se uskuteční/nil  23. června a 13. října 2016. Doporučujeme jeho absolvování, abychom se pak základy nezdržovali. V případě absolvování tohoto semináře je zvýhodněná cena za seminář 600 Kč. V případě dotazů mě, neváhejte kontaktovat na lenka@babyoga.cz

Na kurzu je možné si objednat domácí lékárničku.