• Hřiště u Letadýlek (map)
  • Letiště Točná
  • Praha 12
  • Czech Republic

Léto vybízí k hrátkám pod širým nebem a po naší skvělé zkušenosti z naší první akce u Mníšku pod Brdy bychom rádi uspořádali další hudební dílnu s jógou pod širým nebem, ale tentokrát lépe dostupnou v Praze na hřišti "U letadýlek" u letiště Točná (nad Komořany). 

A na co se můžete těšit?

Na zpívání a hraní. Zkoumání i zkoušení hudebních nástrojů. Trochu protažení se při jógových ásanách. Hudební dílna s jógou bude asi na 45 - 60 minut podle nálady dětiček a zbytek jste vítáni zůstat a užít si s námi čas třeba lenošením na dece a koukáním na nebe, zkoumáním tajů hřiště i letadel. Trošku i toho poklábosení a společného občerstvení.

Zní to prima i vám? Pak zabalte si své dítko (klidně i sourozence), piknik deku, repelent, opalovák a něco dobrého, co společně můžeme pojíst do batůžku a přijeďte za námi.

Vstupné bude 250 Kč a dobrá nálada. Doprava možná MHD do Cholupic a pak ještě cca 1,5  km mezi poli k hřišti. Samozřejmě se dá pohodlně dojet i autem až k hřišti. Dojedete do Cholupic a vedle fotbalového hřiště odbočíte na polní zpevněnou cestu, která vede až tam. Počet návštěvníků je omezen na 15 maminek + děti. V případě nepřízně počasí se akce ruší.

Rezervace nutná zde

Krásné léto a zasloužený odpočinek!!

Len & kloučci