• Montessori Herna (map)
  • 57 Lublaňská
  • Praha, Hlavní město Praha, 120 00
  • Czech Republic

Začátek nového roku je často spojován s předsevzetími i novými začátky, jak náš život pozměníme nebo vyladíme dle našich individuálních přání. Myslím, že jsou v životě důležité věci dokončovat nebo uzavírat před tím něž přijdou jiné. Aby naše energie se netříštila do minulosti, přítomnosti i budoucnosti. A proto bych vás ráda pozvala na společné tvoření našich osobních Janter pro rok 2016 v úzkém kruhu žen a jejich dětí. 

Avšak před tím než si začneme plánovat a formulovat, co potřebujeme pro nalezení harmonie v našem životě, je důležité si říct, co to vlastně ta Jantra je. Jantra znamená doslova "podpora" anebo "pomůcka". Je to geometrický tvar, který se používá jako velmi účinný nástroj kontemplace, koncentrace a meditace. Jantry mají duchovní význam, který se týká vyšších úrovní vědomí.Když se člověk koncentruje na jantru, jeho mysl je automaticky "vyladěna" tak, aby rezonovala se specifickou formou energie příslušné jantry. Proces rezonance je pak udržován a zesilován. Jantra slouží pouze jako vstupní bod, mechanismus "naladění".

A jak bude naše setkání a práce vypadat? Každá osobně (možná pak i společně) pod moudrým vedením Moniky Němcové budeme rekapitulovat rok 2015 a děkovat za jeho dary. Projdeme si čím se za minulý rok naplnilo naše vnitřní dítě, naše ženství, jak jsme spolupracovali s naším vnitřním mužem a jaký to celé mělo pro nás spirituální přesah. 

Přidejte se tedy k nám do kruhu žen, maminek a dětí na "nalazování se" a posílení našeho záměru pro rok 2016. Já, tam určitě budu a budu se moc těšit, že usednu kolem žen mému srdci blízkým.

Cena workshopu je 250 Kč a uskuteční se při minimálním počtu 5 maminek. Rezervace na workshop je nutná na stránkách Montessori herny, kde je nutné býti registrovaná více ZDE.