• YOGA & ART, s.r.o. (map)
  • 35 Bělohorská
  • Praha, 169 00
  • Czech Republic

VSTUPUJEME DO MATEŘSTVÍ

ANEB PÉČE O MAMINKU A MIMINKO POHLEDEM JÓGY

------------

Jste maminka v očekávání a přemýšlíte, co bude po porodu? Nebo již doma máte malé miminko a hledáte vhodnou péči o sebe i o něj?

Zajímá vás pojetí na mateřství a péče o maminky i miminka z pohledu ájurvédy a jógy?

Právě pro vás jsme připravili praktický jednodenní seminář zaměřený na období nejen bezprostředně, ale i později po porodu.

------------

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

  • Budeme si povídat, praktikovat jógu, meditovat, předávat si moudrost nejen jógy a ájurvédy, ale i zpívat mantry
  • Zaměříme se na péči o maminku i miminko po porodu z pohledu jógy i ajurvédy

o   Jak pečovat o naše mentální i fyzické zdraví

o   Představíme si seset vhodných pozic po porodu na práci se zády, diastází i pánevním dnem

o   Povíme si něco o vývojové kineziologie a vhodné péči o miminka v různých fázích jejich prvního roku života (Prolítneme světem prvních týdnů po porodu, manipulace, masáží, aromaterapie, ale i praktikování baby jógy)

O SEMINÁŘI

Seminář povedou zkušené lektorky Jana Schneeweissová (jóga po porodu) a Lenka Gajdoštíková (baby jóga). Seminář je určen všem nastávajícím nebo již stávajícím maminkám. Seminář je velice intenzivní a vyžaduje plnou pozornost maminky. Proto nedoporučujeme účast miminek a dětí. Avšak nejde-li to jinak a máte-li miminka, které spinkají a jsou klidné, je jejich přítomnost možná. Bude-li hlídat manžel/babička a potřebuje-li miminko nakojit, jesamozřejmě možné v průběhu semináře tak učinit.  Více informací k průběhu semináře případně na info@yoga-art.cz

CENA & REZERVACE

Cena šestihodinového semináře je 1200 Kč a jeho součástí jsou studijní materiály pro každou z účastnic plus aromaterapeutická esence pro miminko.

Rezervace nutná přes rezervační systém studia www.yoga-art.cz/rozvrh. Cena šestihodinového semináře je 1200 Kč a jeho součástí jsou studijní materiály pro každou z účastnic plus aromaterapeutická esence pro miminko. Platba nejpozději týden před konáním akce převodem na účet studia 2900806113/2010 (poznámka ve formě názvu semináře) nebo platební bránou přímo v rezervačním systému.