• Bořetínský statek (map)
  • Bořetín 4
  • 394 70 Bořetín

Rodičovství je intenzivní zkušeností, která svojí podstatou zasáhne nejednu rovinu našeho života  - ať už je řeč o té osobní, vztahové, pracovní i duševní. Mnoho z nás v ní najde hluboký smysl a osobní naplnění, mnoho z nás spolu s tím uzří i temnou stranu měsíce, a čelí leckdy a leckde nejistotám a různým frustracím. Radost a lásku nezřídka lemuje únava a pocit, že smysluplná a radostná péče o potomka není zcela vyvážena péčí o partnerský vztah nebo osobní rozvoj.

Připravovaný jóga víkend je zamýšlen jako rodinný výlet, na kterém si všichni budou moci odpočinout, dobít baterky a načerpat nové inspirace pro běžný provoz.

Program je koncipován v tomto duchu, a obejme tak praxi jógy určenou v jednotlivých lekcích ženám, mužům i dětem. Děti čeká BabYoga pod vedením Lenky Gajdoštíkové, jejíž přínos přesahuje prostou zábavu (která ale nechybí!).

Ženy a jejich muže pak čeká (oddělená) jógová praxe pod vedením Barbory Hu, zacílená zejména na pomoc při chronické únavě, stresu, podrážděnosti a pocitu "psychosomatického doutnání."

Účastníci nemusejí mít žádné předchozí zkušenosti s jógou! Lekce BabYogy budou koncipovány pro věkové rozmezí 6 měsíců - 3 roky, ale baví i starší děti.

Víkend proběhne v krásných prostorách Bořetínského statku s velmi sympatickými a vkusnými interiéry, zasazeném v náručí jihočeské krajiny. Fotky z posledního retreatu v Bořetíně s Bb naleznete zde.

Program nabídne prostor pro výlety s rodinou, ale i večerní posezení u skvělého moravského vína u krbu pro partnery.  Lekce jsou vedeny profesionálně avšak v přátelském a neformálním duchu. V okolí statku je řada cyklostezek, v dojezdu je Jindřichův Hradec a jiné kulturní památky. Na okraji vsi statek s koňmi, nedaleko vyhlášená kavárna s cukrárnou.

PROGRAM:

pátek

17:00 -18:30 BabYoga: masáž a něco o aromaterapii pro divoká dítka a netrpělivé rodiče (Len)

19:00 večeře

 

sobota

8:00-9:00 Destresso jóga (jógové techniky stres managementu, uvolnění a posílení těla a dechu) (Bb)

9:00 snídaně

10:00-11:30 BabYogové skotačení (Len)

16:00-17:00 Tvoření i pitvoření s dětmi (Len)

17:15-18:45 Jóga E-motio - pohybem k vnitřnímu klidu (praxe jógy zaměřená na důvěru v tělo, dech a prožívaní vzájemnosti mezi nimi) (Bb)

19:00 večeře

neděle

8:00-9:00 Mind full nebo Mindfull? (lekce jógy se zaměřením na sílu - její kultivaci i zdravou ventilaci, na uvolnění a koncentraci) (Bb)

9:00 snídaně

10:30-11:30 Anáhat - myslet srdcem (praxe jógy se zaměřením na sílu přijímat a umění dávat ) (Bb)

11:45-12:45 BabYoga

13:00 oběd

CENA ZA PROGRAM:

1 800 Kč / 1 dospělá osoba,

pár 3000 Kč za oba,

dítě účastnící se programu 800 Kč

cena zahrnuje:

4 lekcí jógy pro dospělé

3 lekce BabYogy + tvůrčí dílna

cena nezahrnuje:

ubytování a stravu (zájemci si rezervují pokoj s polopenzí na statku sami)

ORIENTAČNÍ CENA ZA UBYTOVÁNÍ A POLOPENZI /OSOBU:

1370 Kč dvě noci s polopenzí / dospělý

800 Kč dvě noci s polopenzí dítě od 2-12 let

dítě do 2 let zdarma (v případě potřeby zapůjčení postýlky včetně ložního prádla poplatek 200 Kč)

polopenze zahrnuje 2 vegetariánské večeře, 2 snídaně a  1 oběd, apartmány disponují kuchyňkou

REZERVACE: 

pro rezervaci pokoje kontaktujte prosím Bořetínský statek via email: info@boretinskystatek.cz, platba za ubytování a stravu převodem na účet poskytovatele ubytování, heslo: "bindu - joga vikend"

pro rezervaci jógy: bindu@bindu-yoga.cz + zasláním 50% zálohy na č.ú.: 2107703573 / 2700 (do poznámky “příjmení_boretin”), zbytek kurzovného je nutné zaplatit převodem do 20.3. 2016