• Hřiště u Letadýlek (map)
  • Letiště Točná
  • Praha 12

Přijměte srdečné pozvání na řádění v rytmu BabYogy a hudby pod širým nebem na krásném velkorysém hřišti "U Letadýlek" na Točné!

Spolu s Ivem vás zavedeme do skryté krásy Prahy, o které příliš lidí neví a vtáhneme velké i malé do interaktivního originálního příběhu,  u kterého se rozhodně nikdo nudit nebude.

Budeme zpívat, tančit, hrát na různé myslitelné i nemyslitelné hudební nástroje, těla do rytmu hudby i BabYogy prohýbat a ohýbat a následně hřiště spolu dobývat!

CO SE SEBOU

Doporučujeme přinést si sebou piknik deku a potřeby na piknik, kterým naši dílničku zakončíme! Naše akce je vhodná pro již chodící dítka od roku až po věkem vrásčité jedince.

CENA

Cena dílničky 250,- pro maminku a dítě. (+50,- za sourozence/kamaráda/ druhého rodiče/prarodiče). Akce se uskuteční při minimálním počtu 8 zúčastněných :-)

REZERVACE

je nutná přes rezervační systém BabYogy. 

Pro závaznou rezervaci vás poprosíme o uhrazení zálohy 250 Kč na bankovní úcet BabYogy 2201067809/2010 a do poznámky uveďte Hudebnějogový_dýchánek_měsíc_rok. V případě nepřízně počasí se akce ruší!

JAK SE K NÁM DOSTAT

  Sedněte do auta a vyražte směr Modřany. Vyjeďtě nahoru Na Beránek a odtamtud se vydejte klikatou silnicí až do Cholupic. U fotbalového hřiště v Cholupicích (napravo) zatočte doprava na zpěvněnou cestu, která vede až k Letišti Točná. Přímo u něj se nachází parkoviště a místo setkání - hřiště "U Letadýlek".

Cesta je sice zkolaudovaná komunikace, ale je to především cyklostezka a cesta pro pěší! Proto vás prosíme, abyste jeli ohleduplně!