• GrainSpace (map)
  • 26 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

BabYoga 0/I je speciálně určen pro miminka od 7 týdnů do cca 3-4 měsíců a samozřejmě pro jejich maminky, které ošetřující lékař uznal za zdravé a připravené na cvičení. Naučíme se správné manipulaci s miminkem, masážím, jógovým ásanám pro zklidnění miminka i jeho zdravý harmonický vývoj. V jednotlivých ásanách budou představeny různé modifikace dle individuálních potřeb jedince.

KAPACITA: Min kapacita realizace kurzu jsou 4, max kapacita je 8 maminek. Více přímo u lektorky BabYogy na www.babyoga.cz

O KURZU: Informace o ceně kurzu, přesných termínech naleznete také zde. O náhradách řádně omluvených lekcí zde.

CENA LEKCE & PLATBA:  Cena mini kurzu BabYogy pro novorozeňátka (12 lekcí) je 2 640 Kč. Pro závaznou rezervaci je nutno uhradit zálohu 1 640 Kč a to nejpozději do 7 dnů od data provedení vaší rezervace. Bankovní účet BabYogy je 2201067809/2010 případně je platba možná provést přes rezervační systém. Do poznámky uveďte vaše PŘIJMENÍ_NEWBABIES2017. Pokud se tak nestane, je vaše rezervace neplatná a místo uvolněno dalšímu zájemci.

STORNO: Storno rezervace do 14 dnů před zahájením kurzu je bezplatné. Storno kratší než 14 -7 dnů je účtován 50% z rezervačního poplatku. Storno rezervace kratší než 7 dnů před zahájením kurzu je 100% rezervačního poplatku.

CO VĚDĚT: před návštěvou kurzu BabYogy, prosím, pečlivě si přečtěte KODEX BabYogy. Tam se dozvíte, co se sebou, kdy se dostavit a co je dobré vědět.

KONTRAINDIKACE: horečnaté stavy a infekční onemocnění, onemocnění srdce a problémy s ním spojené u miminek

LEKCE VEDE: Lenka Gajdoštíková (www.babyoga.cz)