• Vyhlídka Dobeška (map)
  • Na Dobešce
  • Hlavní město Praha, 147 00
  • Czech Republic

Školní rok 2018/19 se překlopil ke svému konci a léto je za dveřmi. Kdy jindy než na konec školního roku se společně setkat u hudebně-jógového dýchánku pod širým nebem spojený s piknikem?

Spolu s Ivem Vrbou pro vás máme nachystaný zbrusu nový příběh a pár nových cviků pro rodiče s dětmi. Ale nebojte, na své si přijdou miminka od 10 měsíců, batolata i 5 leté děti :))

Kromě hudebně-jógové dýchánku budeme mít prostor si popovídat, užít si přítomnosti jeden druhého a možná i společně podráždit chuťové pohárky. Tedy pokud nám bude počasí přát! :-)

CO SE SEBOU

Pinknikovou deku, pohodlné oblečení, něco dobrého pro sebe k jídlu i k pití, možná opalovák a hlavně dobrou náladu.

CO ZA TO

Na tuto akci nemáme žádné vstupné. Chceme se s vámi potkat a užít si společný čas. Ale pokud budete chtít “vyrovnat” jazýčky vah “má dáti” a “dal” bude možnost dobrovolně přispět na dobrou věc, kterou vám odtajníme v den akce :)

JAK REZERVOVAT, KDE A CO KDYŽ

Akce proběhne pod širým nebem na vyhlídce na Dobešce, kde je nádherný výhled na celou Prahu (souřadnice dostanete), možnost něco ugrilovat nebo upéct a zároveň bezpečné pro naše děti. V případě, že nám nebude počasí přát, bude akce zrušena. Proto je nutné, abyste nám svůj zájem se akce zůčastnit dali vědět skrze rezervační systém… my aspoň budeme vědět komu a jak dát vědět :)

Těšíme se na vás!

Tým BabYogy