• Zen & JO (map)
  • Havlíčkova 1718
  • Rychnov na Kněžnou

Jste-li milovníci jógy a jóga je součástí vašeho "životního stylu"...

Pobíhá-li vám doma dítko ve věku 1,5 - 6 let...

Projevilo-li zájem o vaši zálibu se "protahovat" na podložce....

A hledáte-li inspiraci, jak s dítkem doma trávit čas....

Tak právě vás hledáme!!!:-)))

CO & PROČ

Jmenuji se Lenka, jsem maminkou dvou malých kloučků 3 a 6 let, kteří se po mě rádi "opičí".  Vím, jak náročné je mít prostor pro svou osobní praxi, ale o to víc si vážím chvil, kdy kluci chtějí být i její součástí. I proto jsem se před časem pustila do BabYogy (jógy s batolaty a mrňousky). Dlouho jsem tvořila, zkoušela, upravovala a nakonec pilovala přístup k józe pro děti od věku 1,5 - 3 let a 3 let - 6 let tak, aby bavil nás všechny a zároveň měl opravdovou chuť jógy.

To zní možná dobře, ale ne každý má tu možnost docházet na pravidelné lekce. A hlavně... jóga by se měla odrážet ve vašem každodením životě... a ne jen na lekci, viďte. Právě proto jsem pro vás připravila "Rukověť k domácí jógové praxi s dětmi". Rukověť jsme rozdělili do dvou částí tak, abyste z ní mohli vytěžit maximum!

KDY & KDE

PÁTEK 20/10/2017 od 18:00 do cca 20:00 (pouze maminky bez dětí!)

Během pátečního večera vás do tajů dětské jógy a přístupu k dětem zasvětím. Okusíte někollik "zaručených" technik na zklidnění a zpřítomnění vašeho dítka. Naučíte se, jak s nimi bezpečně pracovat a odnesete si trochu té inspirace do své domácí praxe!

SOBOTA 21/10 od 9:30 - 10:15 (1,5 - 3 roky) a od 10:30 -11:15 (3 - 6let)

V sobotu si spolu s dětmi zacvičíme a některé z pátečních inspirací do praxe převedeme. S dětmi do světa fantazie se vydáme a těla v rytmu jógy rozhýbáme.

CENA & REZERVACE

Cena obou částí semináře je 690 Kč/ maminky na mateřské 550kč a její součástí jsou i tištěné materiály. Rezervace je nutná na emailu tagarty@seznam.cz  

 Vzhledem k omezené kapacitě sálu bude vaše rezervace platná po zaplacení zálohy ve výši 400 Kč na bankovní účet 1517201053/0800. Pro více info o semináři se, prosím, obracejte na Vandu Troníčkovou na emailu tagarty@seznam či na majitelku studia Johanku na emailu johana@zenandjo.com

CO SE SEBOU:

Psací potřeby, pohodlné oblečení, úsměv na tváři, laskavost i radost v srdci a dětskou zvídavost v očích :-)