• Bindu Yoga Studio (map)
  • 11 Drtinova
  • Praha, 150 00
  • Czech Republic

Období po porodu a v časném mateřství je intenzivním prožitkem sebe sama i světa kolem naprosto nově a jinak. 

Sžíváme se s miminkem, žasneme nad vynalézavostí batolat a neustále se ladíme na nové a nové rytmy. Naše tělo, mysl, duše i partnerský vztah jako by se narodily tak nějak nanovo spolu s naším miminkem.

V přehršli péče o dítě leckdy částečně nebo zcela ztratíme ze zřetele sebe samotné. A časem se dostavují zcela nové pocity a prožitky sebe sama. Nové nálady, zkušenosti, a často i únava, bolístky a otazníky nad tim, zda a jak to všechno zvládnout. Na semináři si řekneme o tom, jak ranné i pozdější mateřství vnímá jóga a ájurvéda a jak svou praxi přizpůsobit novým okolnostem.

Ukážeme si cviky na postupné zpevňování středu těla a regeneraci pánevního dna po porodu. Vyzkoušíme si, jak na zacelování rozestoupených břišních svalů (diastázy) a na zpevnění a uvolnění ramen, paží a zad. Budeme se věnovat držení těla při stání, sezení, kojení, šátkování, péči o miminko, chůzi i běžných denních činnostech. Neopomeneme ani dechové, relaxační a meditační techniky.

PRO KOHO: Seminář je určen všem nastávajícím nebo již stávajícím maminkám.

JAK JE TO S DĚTMA: Seminář je velice intenzivní a vyžaduje plnou pozornost maminky. Proto nedoporučujeme účast miminek a dětí. Avšak nejde-li to jinak a máte-li miminka, které spinkají a jsou klidné, je jejich přítomnost možná. Bude-li hlídat manžel/babička a potřebuje-li miminko nakojit, je  samozřejmě možné v průběhu semináře tak učinit.  S KÝM: Povede jej zkušená lektorka a maminka Lucie Königová 

CENA: Cena čtyřhodinového semináře je 800 Kč a jeho součástí jsou studijní materiály pro každou z účastnic.

REZERVACE & PLATBA: online v rozvrhu studia. Záloha 50% na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky "svěží_silná_maminka_příjmení), zbytek hotovostně ve studiu nejpozději 10 dnů před akcí.

OSTATNÍ:  Seminář je součástí cyklu několika zážitkových setkání v rámci uceleného projektu #CestaMateřstvím , které BabYoga zaštiťuje. Seminář má volné pokračování "Ájurvéda pro maminky a batolata" , který se uskuteční 18.3. 2017 od 10:00 do 14:00. Více informací ohledně semináře na 777 352 355.