• Fusion Theraphy (map)
  • 17 Na Šafránce
  • Praha, Hlavní město Praha, 101 00
  • Czech Republic

Jde najít v mateřství chvilka pro sebe, která vám přinese mnohonásobně víc než byste čekali? 

Jde v mateřství, kdy vaše dítko vyžaduje hodně vaší pozornosti, se udržet klidná, svěží a usměvavá?

Jde meditací nahradit kvalitní spánek, který často v mateřství postrádáme?

ANO JDE!

Když jsem měla svého prvního syna, byla jsem v takovém "spinu" ze spánkové deprivace, nové role maminky, úkolů atd., že jsem se cítila jako zombie. Po pár měsících jsem se potkala s Terezkou Cíchovou a ta mě přivedla k Védské meditaci. Jsem neskonale ráda, že kurzy védské meditace dneska vede přímo i ona. Neznám nikoho jako je Terezka. Ztělesněním ženství, jemnosti, harmonie a krásy. 

I proto jsem moc ráda, že Terezka souhlasila s vypsáním kurzu Védské meditace pro ženy. Bylo období, kdy jsem si myslela, že se 2 děti a meditace nedají skloubit, ale Terezka vás zákoutími ladně provede a na cestu nasměruje. A víte, co? Výsledky jsou citelné hned po prvních dvou meditacích a tento nástroj vás bude vracet zpátky k sobě po celý život :)

Co můžete čekat

Před samotným kurzem se koná úvodní informační přednáska, která slouží jako setkání s Terezkou (lektorkou). Dozvíte se tam veškeré potřebné informace o technice védské meditace, průběhu kurzu a dostanete prostor pro případné dotazy. Úvodní přednáška bude 30. 8 v centru Fusion Therapy

Kurz védské meditace se koná od 11. - 14. 9. 2016 v centru Fusion Therapy, Na Šafránce 17, Praha - Vinohrady.

Koná ve 4 po sobě jdoucích večerech a je třeba se zúčastnit všech lekcí. Každý večer vám zabere cca 2 hodinky vašeho času. 

První lekce v neděli 11.9. se koná individuálně, pro každého účastníka kurzu zvlášť a trvá cca 75 minut. (Po zaplaceni zálohy se domluvíme na času, který by Vám vyhovoval.) V pondělí, úterý a středu se kurz koná vždy od 18:30 do 20:30.

CENA

Kurz nemá určenou pevnou jednotnou cenu. Výši kurzovného si stanovuji studenti sami. Tento system respektuje původní tradici, kdy studenti za výuku meditační techniky pracovali týden pro svého učitele či jinak po dobu jednoho týdne živili jeho rodinu. Hodnota kurzu tak byla pro všechny stejná. Naším cílem je původní tradici co nejlépe zachovat a umožnit i v dnešní době, aby relativní hodnota kurzu byla stejná pro všechny.

Zájemcům o kurz proto doporučujeme, aby uhradili částku, která odpovídá jejich týdennímu přijmu nebo týdenním výdajům na jídlo, nájem, dopravu atd. Minimální požadovaná výše kurzovného je pět tisíc korun. Pokud je týdenní příjem nižší než minimální kurzovné, platí výše minimálního kurzovného.  

PLATBA

Předem se platí záloha ve výši 2500 Kč, první den kurzu v neděli 11. 9. se doplácí zbylá částka v hotovosti. Maminky na mateřské dovolené mohou doplatit zbývající částku do 3 měsíců od zahájení kurzu. 

Zálohu Vás poprosím uhradit do 5. 9. 2016 na účet u mBank vedený na jméno Tereza Cíchová, c. 670100-2208416709/6210. 

Jako variabilní symbol prosím uveďte datum začátku kurzu, tedy 11092016 a do poznámky napište své jméno. 

PODMÍNKY KURZU

Termín kurzu je možno vypovědět do týdne před datem konání a do té doby je záloha vratná, poté je záloha nevratná.

Terezka Vám vystavím daňový doklad, pokud si ho budete přát. Stačí posla své fakturační údaje.

INFORMACE KE KURZU

Na prvním setkání v neděli 11. 9. se provádí tzv. puja, tradiční védský obřad, po němž následuje předání osobní mantry. 

Na puju jsou studenti požádáni, aby donesli tradiční indické dary, což jsou: 

  • 3 kusy ovoce (jakékoliv kromě kyselého, tedy ne citron nebo limetu), je jedno zda stejné druhy ovoce nebo každý jiný
  • 5 řezaných květin (je jedno zda všech 5 stejných či každá jiná) 
  • 1 bílý čistý nový plátěný kapesník nebo bílé plátýnko velikosti kapesníku

Jinak na celý kurz už dále není třeba nic zvláštního. Během kurzu se sedí na židlích a není třeba žádné speciální oblečení.