• Bindu Yoga Studio (map)
  • 5 Drtinova 11
  • Praha 5, Hlavní město Praha, 150 00
  • Czech Republic

Očekáváte nebo již máte doma miminko či batole?

Přemýšlíte, jak se v tom "maratonu" neztratit a nejen "přežít", ale i si ho užívat?

Hledáte recept na spokojené a naplňující mateřství?

Připravily jsme pro vás koktejl plný ingrediencí, které vám pomohou opakovaně nacházet vlastní rovnováhu a prožívat mateřství naplno.

Maminkám prozradíme, jak se na mateřství dívá ájurvéda a jak doporučuje se o sebe starat. Jaké jsou vhodné jógové i meditační techniky a jak si vytvořit vlastní rituály pro nalezení svého středu. A celé to podtrhneme ájurvédskou péčí o miminko. Řekneme si něco k vhodné aromaterapii, naučíme se miminka masírovat a předcházet jejich případné zvýšené dráždivosti. Přijďte se inspirovat, jak se péčí o sebe postarat současně i o své dítě a partnerství.

Seminář povedou zkušené lektorky jógy:  Lucie Königová a Lenka Gajdoštíková

Seminář je vhodný pro budoucí maminky i již stávající maminky s miminky i bez miminek, protože rozumíme, že někdy se nám nechce od našich nejmenších a někdy zase naopak. Ideální by však bylo, aby miminka s námi byla na druhou polovinu. Tu první by mohli tatínkové třeba venku užít slunce a čerstvého vzduchu :-)

Cena 3 hodinového semináře je 600 Kč.

Rezervace je nutná na stránkách Bindu Yoga Studia minimálně dva dny před uskutečněním akce a zaplacením zálohy 350,- na účet BabYogy 777352355/5500.

Jelikož je náš seminář přes poledne a je nám jasné, že budete hladové. Nabízíme proto možnost si objednat vegetariánský oběd dle ayurvédských aspektů vhodný pro maminky. Lahodný oběd  za 150 Kč obsahuje hlavní jídlo a salátek pod taktovkou úžasného Garyho Wrighta, který nám oběd doručí až do studia. Tato nabídka se uskuteční při minimálním počtu 10 objednaných obědů. V případě zájmu pište na lenka@babyoga.cz.