• GrainSpace (map)
  • 26 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

Srdečně vás zveme na zábavný a velmipraktický seminář o specificích výchovy dcer v dnešní době.

Knih a tipů o výchově dětí je dneska plný trh. Ale dostat ty opravdu praktické rady a pochopit, proč je potřeba přistupovat jinak k holčičkám a jinak ke klukům, toho je pomálu.

GrainSpace je studio pro malé i velké duše se srdcem a myslí otevřenou. Proto jsme pro vás nachystali semináře, které pro vás mohou být malým vodítkem jak pohodověji obstát a zvládnout tu nejtěžší životní roli - rodičovství.

O SEMINÁŘI:

Během našeho semináře se zaměříme na holčičí slabé i silné stránky, na co dát pozor u vzorných holčiček a jak pomoci těm méně vzorným. Budeme si povídat a na praktických situacích rozebírat např. o tom proč jsou poslušnější, proč mluví dříve než kluci, proč potřebují kamarádky a proč těžce prožívají jejich „zradu“. Ale také si povíme, kdy opravdu nutně potřebují tatínka a proč se hádají s máminama v kuchyni... a dojde řada i na další témata a vaše dotazy.

PRO KOHO SEMINÁŘ JE:

Pro stávající i nastávající rodiče holčiček různého věku. Vřele doporučujeme, aby seminář navštivili oba rodiče páru. Můžský pohled je vždy velmi přínosný a obohacující. Navíc tatínkové dostanou příležitost nahlédnout do ženského přemýšlení. :-)

CENA A REZERVACE:

Cena tříhodinového semináře je 300 Kč za jednoho z rodičů a druhý + 100 Kč. Kapacita sálu je omezena na maximálně 15 lidí, proto, prosíme o rezervaci vašeho místa přes rezervační systém studia přímo na vybraném semináři. Pro vaši rezervaci je nutná záloha 200 Kč na bankovní účet GrainSpace studia b.ú. 115-2866760237/0100 (Komerční banka, a. s.) a to nejpozději 5 dnů před dnem uskutečnění akce. Do poznámky uveďte JMÉNO_VYCHOVA_DIVEK. O doplatek poprosíme v hotovosti na místě.

O LEKTORCE:

Večerem bude provázet odborkyně na slovo vzatá a máminka 4 dcer, paní Ing. Marie Macounová, lektorka Rodinného centra Praha. Paní Maruška je řídící jednotkou Rodinného centra v Praze, vede různé přednášky či kurzy s rodinnou tématikou a intenzivně se věnuje programům na podporu rodiny. Vystudovala ČVUT, pětiletý psychoterapeutický SUR výcvik, dvouletý Gestalt výcvik, výcvik Práce s časovou osou, Terapie partnerského vztahu, kurz Rodinné terapie a další.