• GrainSpace (map)
  • 26 Rašínovo nábřeží
  • Praha, 128 00
  • Czech Republic

Srdečně vás zveme na zábavný a velmi praktický seminář o specificích výchovy kluků v dnešní době.

Knih a tipů o výchově dětí je dneska plný trh. Ale dostat ty opravdu praktické rady a pochopit, proč je potřeba přistupovat jinak k holčičkám a jinak ke klukům, toho je pomálu.

GrainSpace je studio pro malé i velké duše se srdcem a myslí otevřenou. Proto jsme pro vás nachystali semináře, které pro vás mohou být malým vodítkem jak pohodověji obstát a zvládnout tu nejtěžší životní roli - rodičovství.

O SEMINÁŘI:

Během našeho semináře se podíváme na zoubek věci, proč kluci víc zlobí než holčičky. (Jestli se to teda dá brát jako zlobení :-)) Proč se stále perou, vrtí se a ruší. Proč potřebují nutně zbraně, přestože je vychováváme antimilitaristicky. Proč mají na základní škole horší výsledky. Proč potřebují riskovat a co to dělá s mámou. Jak syny vychovávat tak, aby z nich vyrostli správní chlapy. Co se stane, když chybí táta a kolem jsou samé ženy. Témata jsou dosti výživná, ale dojde řada i na další témata a hlavně vaše dotazy.

PRO KOHO SEMINÁŘ JE:

Pro stávající i nastávající rodiče kloučků různého věku. Vřele doporučujeme, aby seminář navštivili oba rodiče páru. Můžský pohled je vždy velmi přínosný a obohacující. Navíc maminky dostanou příležitost nahlédnout do světa mužského přemýšlení. :-)

CENA A REZERVACE:

Cena tříhodinového semináře je 300 Kč za jednoho z rodičů a druhý + 100 Kč. Kapacita sálu je omezena na maximálně 15 lidí, proto, prosíme o rezervaci vašeho místa přes rezervační systém studia přímo na vybraném semináři. Pro vaši rezervaci je nutná záloha 200 Kč na bankovní účet GrainSpace studia b.ú. 115-2866760237/0100 (Komerční banka, a. s.) a to nejpozději 5 dnů před dnem uskutečnění akce. Do poznámky uveďte JMÉNO_VYCHOVA_KLUKU. O doplatek poprosíme v hotovosti na místě.

O LEKTORCE:

Seminářem vás bude provádět zkušená psycholožka, socioložka a hlavně maminka 4 kluků Mgr. Vlaďka Bartáková. Vlaďka pracuje ve sdružení Aqua vitae se ženami, které ztratili dítě a v Rodinném centru Praha jako lektorka programů pro rodiny.